Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Gabloty zewnętrzne

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór gablot zewnętrznych wolnostojących i wiszących. Prezentowane gabloty mogą być montowane na zewnątrz, przed siedzibami szkół i innych instytucji publicznych, a więc wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność odpowiedniego wyeksponowania ważnych dla klientów bądź firmy informacji.

Gabloty zewnętrzne, z racji konieczności wystawienia ich na działanie wiatru, deszczu, śniegu oraz intensywnego promieniowania słonecznego, produkowane są z wysokiej jakości materiałów o podwyższonej trwałości. Wszystko to sprawia, że gabloty zewnętrzne wolnostojące zachowują pełną trwałość i wytrzymałość, niezależnie od niekorzystnego wpływu warunków atmosferycznych. Gabloty zewnętrzne są bardziej odporne zarówno na zabrudzenia, zarysowania, jak i wszelkie inne czynniki zewnętrzne.

Polecamy uwadze gabloty zewnętrzne Vitincom, które poza wysoką jakością produktów znane są min. z bezzawiasowego systemu drzwi, oraz gablot dwustronnych. Niektóre modele gablot można wyprodukować również według wymiarów podanych przez klienta. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej szerokiej oferty gablot!