Wyświetlanie 1–20 z 31 wyników

Svenbox Classic – szafy i regały

Na szafy i regały Svenbox składa się szereg elementów: szafy biurowe (zarówno szafy aktowe jak i ubraniowe), kontenery oraz inne elementy dodatkowe. W szafach zastosowano regulację poziomu od wewnątrz mebla, co pozwala ułatwić poziomowanie nawet w trudno dostępnych miejscach czy wnękach. Wieniec górny szaf to płyta 28 mm, obrzeże PVC 2 mm. Korpus i fronty mebli to płyta 18 mm. Półki mają specjalny system wpinania, co wyklucza ryzyko ich wypadnięcia oraz zwiększa stabilność całej szafy. Konstrukcja kontenerów bazuje na szufladach płytowych z prowadnicami metalowymi, a centralny zamek kontenera ze składanym kluczem zabezpiecza przed uderzeniem i przypadkowym uszkodzeniem. Nowością w ofercie jest szafa żaluzjowa. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na elementy dodatkowe do szaf. Fronty mogą być również ze szkła hartowanego bezbarwnego lub mlecznego. Wyposażenie biura w meble jest sprawą ważną, a duży wybór elementów może ułatwić zadanie. Svenbox daje nam w praktyce nieograniczone możliwości organizacji przestrzeni biurowej. Jako uzupełnienie mebli Svenbox proponujemy krzesła i fotele biurowe marki Nowy Styl.

Ogólna charakterystyka szaf, regałów aktowych i nadstawek:
Meble Svenbox wykonane z płyty melaminowanej 18mm i 28mm.
Wyroby oklejane obrzeżem PCV 0,5mm i PCV 2 mm odpornym na uderzenia mechaniczne. Niewidoczne krawędzie wyrobu nieoklejane.
Wieńce górne wykonane zostały z płyty 28mm; wieńce dolne, półki i boki wykonane z płyty 18mm, a ściany tylne produkowane są z płyty HDF 3mm.
Każdy wyrób posiada przestrzeń półkową umożliwiającą swobodne wkładanie segregatorów.
Szafy posiadają drzwi skrzydłowe, każdy z frontów mocowany jest do korpusu szafy za pomocą zawiasów o możliwym kącie otwarcia 110°. Zawiasy pewnie utrzymują skrzydło drzwiowe zapewniając długie i bezawaryjne funkcjonowanie.
Uchwyty wykonane są ze stopu „ZnAl” (cynkowo-aluminiowy) wykończone galwanicznie na srebrny mat.
Poziomowanie szaf odbywa się za pomocą regulatorów (od środka szaf).
Półki szaf mocowane są za pomocą złącz półek, które zapobiegają ich niekontrolowanemu przesunięciu.
Dzięki zastosowaniu zamka patentowego uzyskano 1000 kombinacji zabezpieczając meble przed niepowołanym dostępem.
Meble dostępne w kolorach: olcha (całość), lub do wyboru kolory płyty (fronty, wieniec dolny i górny): klon jersey, buk, orzech nizinny, biały pastel, a korpus (boki) płytowa w kolorze: popiel.