tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Meble medyczne

Meble medyczne - wyposażenie

Prezentujemy specjalistyczne meble medyczne, które stanowią doskonałe, wysokiej jakości wyposażenie nowoczesnych placówek medycznych. Nie oferujemy kompleksowych systemów meblowych. Skupiamy się na solidnych poszczególnych elementach takich jak: szafy medyczne, wózki medyczne, biurka lekarskie, stoliki chirurgiczne, szafy kartotekowe, meble laboratoryjne. Poza meblami medycznymi Kart-Map i Malow rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości wózki medyczne Bailida [Bailida to znana marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego wyposażenia szpitali. Wózki te posiadają międzynarodową reputację i wyznaczają nowe standardy wyspecjalizowanych akcesoriów medycznych. W ofercie m.in. wózki medyczne wielofunkcyjne, anestezjologiczne, reanimacyjne i opatrunkowe].

Meble medyczne - solidne wózki medyczne Bailida

W zakresie innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oferujemy: wyposażenie gabinetów, sprzęt rehabilitacyjny, kozetki lekarskie, szafki przyłóżkowe, szafy medyczne. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni oczekiwania placówek służby zdrowia zarówno pod względem estetycznym, jak i cenowym. Nie wszystkie produkty umieszczone są w jednej kategorii, co nie zawsze ułatwia szukanie. Szafy kartotekowe B5 (szafki na dokumentację medyczną) umieściliśmy w zupełnie osobnej kategorii produktów.

Aby szybko przejść do odpowiedniej kategorii produktów, prosimy kliknąć na jedno z poniższych zdjęć.

meble medyczne - ogromna oferta mebli medycznych dla szpitali i instytucji, zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi kategoriami

Sortuj wg:
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.