Meble medyczne – wyposażenie

Prezentujemy specjalistyczne meble medyczne, które stanowią doskonałe, wysokiej jakości wyposażenie nowoczesnych placówek medycznych. Nie oferujemy kompleksowych systemów meblowych. Skupiamy się na solidnych poszczególnych elementach takich jak: szafy medyczne, wózki medyczne, biurka lekarskie, stoliki chirurgiczne, szafy kartotekowe, szafy na dokumenty, meble laboratoryjne. Poza meblami medycznymi Kart-Map i Malow rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości wózki medyczne Bailida [Bailida to znana marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego wyposażenia szpitali. Wózki te posiadają międzynarodową reputację i wyznaczają nowe standardy wyspecjalizowanych akcesoriów medycznych. W ofercie m.in. wózki medyczne wielofunkcyjne, anestezjologiczne, reanimacyjne i opatrunkowe].

Meble medyczne – szeroki wybór

W zakresie innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oferujemy: wyposażenie gabinetów, sprzęt rehabilitacyjny, kozetki lekarskie, szafki przyłóżkowe, szafy medyczne. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni oczekiwania placówek służby zdrowia zarówno pod względem estetycznym, jak i cenowym. Nie wszystkie produkty umieszczone są w jednej kategorii, co nie zawsze ułatwia szukanie. Szafy kartotekowe B5 (szafki na dokumentację medyczną) umieściliśmy w zupełnie osobnej kategorii produktów. Żeby szybko przejść do szaf kartotekowych B5 można również kliknąć w poniższe zdjęcie.

Szafa medyczna do kopert format B5

Meble medyczne, które Państwu oferujemy, to w większości wyroby metalowe. Niektóre z modeli wózków posiadają blaty ze stali nierdzewnej, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie przeprowadzana jest częsta dezynfekcja. Naszym Klientom polecamy meble medyczne od zaufanych producentów, z którymi współpracujemy już długi czas. Dostarczają oni profesjonalne szafy lekarskie do przechowywania leków, szafki przyłóżkowe dla pacjentów, a także specjalistyczne wózki medyczne: zabiegowe, opatrunkowe, anestezjologiczne i do rozwożenia lekarstw. Zamawiając u nas meble medyczne, zyskują Państwo gwarancję pierwszorzędnej jakości i atrakcyjnej ceny.

Najlepsze meble medyczne do placówek opieki zdrowotnej. Stawiamy na jakość!

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, mieliśmy okazję podjąć współpracę z renomowanymi producentami, specjalizującymi się w różnych branżach. Z myślą o wyposażeniu oddziałów szpitalnych oraz innych placówek medycznych, prowadzimy szafy lekarskie i wózki medyczne różnego przeznaczenia producentów, cieszących się uznaniem specjalistów. Meble medyczne, które wypełniają asortyment, stanowią solidne, metalowe wyposażenie. Sprzedajemy przeszklone szafy w rozmaitych wymiarach oraz wózki medyczne w licznych konfiguracjach. Są to przede wszystkim wózki reanimacyjne, anestezjologiczne, zabiegowe i transportowe. Wśród wyposażenia Gaudia nie brakuje także wózków na dokumenty ani tych, służących do przewozu leków. Profesjonalne meble medyczne które oferujemy posiadają wiele udogodnień. Szafy możemy dodatkowo wyposażyć w koła lub nóżki i pomalować farbą na wybrany przez Państwa kolor. Estetyczne, funkcjonalne meble medyczne o wysokiej wytrzymałości i trwałości, znajdą zastosowanie w każdej placówce opieki zdrowotnej. Od przychodni, przez szpitale, aż po pracownie rehabilitacji. Wierzymy, że starannie przygotowana oferta zaspokoi Państwa oczekiwania. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy i złóżcie zamówienie na meble medyczne o specjalnym przeznaczeniu.