Wyświetlanie 1–20 z 32 wyników

Wózki medyczne BAILIDA

Bailida to marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego wyposażenia szpitali. Ich wózki medyczne posiadają międzynarodową reputację. Wózki Bailida, wyznaczają nowe standardy wyspecjalizowanych akcesoriów medycznych. Wózki Bailida wyposażone są standardowo w koła przeciwpyłowe. Dodatkowo wózki serii MX (MX EMG, MX ANE, MX ISO, MX PRO) mogą zostać wizualnie dostosowane specjalnie na oddziały pediatryczne. Wózki okleja się termicznie nadrukami z motywami dziecięcymi, odpornymi na środki chemiczne.

Jednym z popularniejszych modeli jest wózek SC32PRO, w którym akcesoria montuje się w specjalnych gniazdach. Wózki medyczne wielofunkcyjne tego typu są praktyczne i jednocześnie atrakcyjne cenowo (VAT 8%), co sprawia, że mogą być hitem na rynku. Inną nowością Bailida są wózki pod aparaturę medyczną (seria EC), zaprojektowane aby ułatwić korzystanie z aparatury medycznej i małych komputerów. Półki w nich posiadają regulowaną wysokość, co pomaga dostosować wózek do konkretnych potrzeb.

Oferujemy:

  • wózki reanimacyjne
  • wózki opatrunkowe
  • wózki do oddziałów pediatrycznych z motywami dziecięcymi
  • wózki medyczne transportowe
  • wózki medyczne wielofunkcyjne
  • wózki anestezjologiczne
  • wózki na leki
  • wózki na dokumenty
  • szafki przyłóżkowe

Wózki Bailida tworzone przy udziale specjalistów charakteryzują się wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Niewątpliwą zaletą jest również wysoka jakość i estetyczny wygląd. Wózki medyczne Bailida są specjalnie zaprojektowane, aby podnieść komfort pracy personelu oraz podnieść efektywność opieki nad pacjentami.

W przypadku zainteresowania innymi produktami Bailida, prosimy o kontakt. Przygotujemy, mamy nadzieję, atrakcyjną ofertę. Ponadto oferujemy szafy medyczne SML, szafy lekarskie i przyłóżkowe SZL, i wiele innych produktów wyposażenia placówek służby zdrowia. Naszą specjalnością jest zaopatrywanie placówek medycznych w szafy kartotekowe B5 (szafki na dokumentację medyczną), oraz szafy medyczne które umieściliśmy w osobnej kategorii produktów.

Stosunkową nowością w naszej ofercie są wózki medyczne JD 234 o aluminiowej konstrukcji z blatem roboczym wykonanym ze stali nierdzewnej. Wózki te występują w różnych konfiguracjach wyposażenia (wózek reanimacyjny JDEQJ 234, wózek anestezjologiczny JDEMZ 234, wózek zabiegowy opatrunkowy JDEFY234) w zależności od przeznaczenia.

Zdjęcie wykonano podczas naszej realizacji w jednym ze szczecińskich szpitali. W tle można zobaczyć niebieskie wózki anestezjologiczne Bailida model MX 34 ANE, na których widać kilka zamontowanych akcesoriów: wieszak na płyny infuzyjne z regulacją wysokości, uniwersalny zamykany kosz, a nad wózkiem wygodne pojemniki do segregacji leków i akcesoriów. Akcesoria są bardzo proste w montażu i bez problemu na wózku można zamocować niezbędne elementy. Warto dodać, że wózki serii ANE poza ogólnym centralnym zamkiem posiadają górną szufladę jako osobno zamykaną skrytkę na leki lub dokumenty.