Wyświetlanie 1–20 z 30 wyników

Wózki medyczne BAILIDA

Bailida to marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego wyposażenia szpitali. Ich wózki medyczne posiadają międzynarodową reputację. Wózki Bailida, wyznaczają nowe standardy wyspecjalizowanych akcesoriów medycznych. Wózki Bailida wyposażone są standardowo w koła przeciwpyłowe. Dodatkowo wózki serii MX (MX EMG, MX ANE, MX ISO, MX PRO) mogą zostać wizualnie dostosowane specjalnie na oddziały pediatryczne. Wózki okleja się termicznie nadrukami z motywami dziecięcymi, odpornymi na środki chemiczne.

Jednym z popularniejszych modeli jest wózek SC32PRO, w którym akcesoria montuje się w specjalnych gniazdach. Wózki medyczne wielofunkcyjne tego typu są praktyczne i jednocześnie atrakcyjne cenowo (VAT 8%), co sprawia, że mogą być hitem na rynku. Inną nowością Bailida są wózki pod aparaturę medyczną (seria EC), zaprojektowane aby ułatwić korzystanie z aparatury medycznej i małych komputerów. Półki w nich posiadają regulowaną wysokość, co pomaga dostosować wózek do konkretnych potrzeb.

Oferujemy:

  • wózki medyczne reanimacyjne
  • wózki medyczne opatrunkowe
  • wózki medyczne do oddziałów pediatrycznych z motywami dziecięcymi
  • wózki medyczne transportowe
  • wózki medyczne wielofunkcyjne
  • wózki medyczne anestezjologiczne
  • wózki medyczne na leki
  • wózki medyczne na dokumenty
  • szafki medyczne przyłóżkowe

wózki medyczneWózki Bailida tworzone przy udziale specjalistów charakteryzują się wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Niewątpliwą zaletą jest również wysoka jakość i estetyczny wygląd. Wózki medyczne Bailida są specjalnie zaprojektowane, aby podnieść komfort pracy personelu oraz podnieść efektywność opieki nad pacjentami.

W przypadku zainteresowania innymi produktami Bailida, prosimy o kontakt. Przygotujemy, mamy nadzieję, atrakcyjną ofertę. Ponadto oferujemy szafy medyczne SML, szafy lekarskie i przyłóżkowe SZL, i wiele innych produktów wyposażenia placówek służby zdrowia. Naszą specjalnością jest zaopatrywanie placówek medycznych w szafy kartotekowe B5 (szafki na dokumentację medyczną), oraz szafy medyczne które umieściliśmy w osobnej kategorii produktów.

Stosunkową nowością w naszej ofercie są wózki medyczne JD 234 o aluminiowej konstrukcji z blatem roboczym wykonanym ze stali nierdzewnej. Wózki te występują w różnych konfiguracjach wyposażenia (wózek reanimacyjny JDEQJ 234, wózek anestezjologiczny JDEMZ 234, wózek zabiegowy opatrunkowy JDEFY234) w zależności od przeznaczenia.

Zdjęcie wykonano podczas naszej realizacji w jednym ze szczecińskich szpitali. W tle można zobaczyć niebieskie wózki anestezjologiczne Bailida model MX 34 ANE, na których widać kilka zamontowanych akcesoriów: wieszak na płyny infuzyjne z regulacją wysokości, uniwersalny zamykany kosz, a nad wózkiem wygodne pojemniki do segregacji leków i akcesoriów. Akcesoria są bardzo proste w montażu i bez problemu na wózku można zamocować niezbędne elementy. Warto dodać, że wózki serii ANE poza ogólnym centralnym zamkiem posiadają górną szufladę jako osobno zamykaną skrytkę na leki lub dokumenty.

Mamy do zaoferowania wózki medyczne do szpitali i innych placówek służby zdrowia. Wyposażając w nie oddział, gabinet zabiegowy lub salę operacyjną, można w znacznym stopniu usprawnić wykonywanie czynności medycznych. Jeśli zechcą Państwo przejrzeć asortyment firmy Gaudia szybko zauważycie, że nasze wózki medyczne to w większości wyroby producenta Bailida. Dostarczamy wózki ogólnego oraz specjalistycznego przeznaczenia. Wśród modeli, sprzedawanych jako wyposażenie placówek medycznych, największą popularnością cieszą się wózki do przewozu leków, jak i te wielofunkcyjne. Proponujemy również wózki reanimacyjne, anestezjologiczne, zabiegowe, opatrunkowe, transportowe, modele na dokumenty oraz przeznaczone pod aparaturę. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych wózków medycznych, spełniających restrykcyjne kryteria. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych u nas wyrobów.

Wielofunkcyjne wózki medyczne z firmy Gaudia: bezkonkurencyjna jakość i korzystna cena

Tworząc ofertę, dołożyliśmy niezbędnych starań, aby wózki medyczne odznaczały się wysoką jakością – zadbanie o każdy detal ma tutaj ogromne znaczenie. Wyroby, które będą stanowiły część wyposażenia placówek medycznych, muszą bowiem spełniać normy i być odporne na systematyczną dezynfekcję. Asortyment naszego sklepu to najlepsze modele wózków od takich producentów, jak m.in. Bailida. Współpraca z renomowaną firmą daje nam gwarancję, że opatrunkowe, transportowe czy reanimacyjne wózki medyczne umożliwią kompleksowe realizowanie wszelkich procedur szpitalnych. Jesteśmy świadomi zróżnicowanych potrzeb, dlatego nasza oferta nie sprowadza się wyłącznie do wielofunkcyjnych modeli. W tej kategorii zgromadziliśmy wózki medyczne, stanowiące dużą pomoc w codziennym funkcjonowaniu większości oddziałów szpitalnych i gabinetów zabiegowych. Jeśli mają Państwo chwilę na zapoznanie się z naszym asortymentem, serdecznie zapraszamy. Wózki medyczne, które dostarczamy, to wytrzymałe i starannie wykonane wyroby często z kompletem akcesoriów na wyposażeniu dzięki czemu można je dostosować do konkretnych potrzeb. Oferujemy wózki w wielu wersjach.