Metalowe szafki szkolne

Szafki metalowe szkolne mają szerokie zastosowanie w pomieszczeniach socjalnych zakładów pracy, szkołach, internatach, basenach, siłowniach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są szafy ze schowkami do przechowywania rzeczy. W tej kategorii umieściliśmy linię szaf produkowanych specjalnie z myślą o placówkach edukacyjnych – szafki szkolne dla uczniów. Podzielono szafki uczniowskie na dwie części: ubraniowe i skrytkowe. Są one dostępne w rożnych wysokościach, pozwala to odpowiednio dobrać je do charakteru placówki (wzrostu uczniów). Prezentowane na stronie szafki wykonywane są standardowo w trzech wysokościach: 1300, 1500, 1800mm. Linię szafek o wysokości 1300mm przewidziano dla najmłodszych uczniów, a nawet przedszkolaków: mniejsze dzieci bez trudu sięgną tu do górnego schowka. Szafki o wysokości 1800 mm przeznaczone są dla klas starszych szkoły podstawowej, dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Szafy o wysokości 1500 mm są pośrednie, przeznaczone dla młodszych uczniów klas szkół podstawowych, choć można je wybrać w zależności od charakteru palcówki.

Dodatkowo szafki do szatni szkolnej mają tę zaletę, że do szkół dajemy zamki w systemie MASTER-KEY (klucz dyrektorski). Oznacza to, że jest na wszelki wypadek dla szkoły taki klucz, którym można otworzyć wszystkie schowki w szafkach. Popularne są również szafki szkolne na szyfr. Jest to wygodnie rozwiązanie, które wiąże się jednak z większymi kosztami zakupu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość wykonania szafek w wymiarach niestandardowych, wedle życzenia klienta. W praktyce możemy zaoferować prawie każde dostępne rozwiązanie, a szeroka oferta na meble metalowe pozwali nam znaleźć dobrą propozycję dla prawie każdego klienta.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości towar w dobrej cenie. Dla szkół mamy atrakcyjne warunki handlowe.

Szafki szkolne

Prezentowane szafki szkolne są jednym ze sztandarowych produktów, składających się na wyposażenie Gaudia. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom młodzieży i dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolnym, uzupełniliśmy ofertę w szafki szkolne metalowe w wielu kolorach z palety RAL. Mają one odpowiednią wysokość i pojemność, pozwalającą przechowywać wewnątrz ubrania, obuwie i książki. Nasze szafki szkolne to wyroby renomowanych producentów, cieszące się znakomitą opinią. Nic więc dziwnego, że mimo pierwotnego przeznaczenia do szkół, są użytkowane również na basenach, w klubach fitness czy siłowniach, których klienci chcą mieć pewność, że ich rzeczy są dobrze chronione. Szafki szkolne metalowe oferowane w tej kategorii można dopasować adekwatnie do indywidualnych potrzeb, zamawiając produkt, wpisujący się w charakter placówki.

Oferujemy metalowe szafki szkolne w dwóch wariantach: skrytkowe i ubraniowe

Pierwszym rodzajem szafek, jakie znajdują się na wyposażeniu firmy GAUDIA, są szafki szkolne ubraniowe. Służą one do przechowywania odzieży wierzchniej – wyróżnia je metalowa struktura i otwory wentylacyjne, zapewniające dostęp powietrza. Nasze szafki szkolne są dostosowane do wzrostu uczniów, w związku z czym mogą oni wygodnie sięgać do półek i wieszaków. Opcja pokrycia szafek farbą proszkową sprzyja dopasowaniu ich do wizualnej koncepcji szkoły, przedszkola bądź przebieralni. Szafki szkolne metalowe to atestowane wyroby, które są estetycznie wykonane, atrakcyjnie prezentują się na korytarzach i pozwalają na przechowywanie odzieży w higienicznych warunkach.

Drugi typ szafek, które można u nas zamówić, to nowoczesne szafki szkolne skrytkowe. Występują one w różnych konfiguracjach, dzięki czemu da się je dopasować do potrzeb – funkcjonalnie urządzając szkolny korytarz lub inną przestrzeń. Tego rodzaju szafki metalowe posiadają wydzielone schowki, zamykane na kluczyk. W zależności od wybranego rozmiaru, do skrytek sięgną przedszkolaki lub uczniowie starszych klas. Co ważne, szafki szkolne z naszej oferty można zamówić wraz z dodatkowymi udogodnieniami, np. w postaci ławeczki z półką na buty. Przygotowaliśmy szeroki asortyment dedykowany szkołom i przedszkolom. Zachęcamy, by dokładnie zapoznać się z naszymi propozycjami i wybrać szafki szkolne metalowe najwyższej jakości.