Meble oraz Szafki szkolne

Szafki metalowe szkolne mają szerokie zastosowanie w pomieszczeniach socjalnych zakładów pracy, szkołach, internatach, basenach, siłowniach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są szafy ze schowkami do przechowywania rzeczy. W tej kategorii umieściliśmy linię szaf produkowanych specjalnie z myślą o placówkach edukacyjnych – szafki szkolne dla uczniów. Podzielono szafki uczniowskie na dwie części: ubraniowe i skrytkowe. Są one dostępne w rożnych wysokościach, pozwala to odpowiednio dobrać je do charakteru placówki (wzrostu uczniów). Prezentowane na stronie szafki wykonywane są standardowo w trzech wysokościach: 1300, 1500, 1800mm. Linię szafek o wysokości 1300mm przewidziano dla najmłodszych uczniów, a nawet przedszkolaków: mniejsze dzieci bez trudu sięgną tu do górnego schowka. Szafki o wysokości 1800 mm przeznaczone są dla klas starszych szkoły podstawowej, dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Szafy o wysokości 1500 mm są pośrednie, przeznaczone dla młodszych uczniów klas szkół podstawowych, choć można je wybrać w zależności od charakteru palcówki.

Dodatkowo szafki do szatni szkolnej mają tę zaletę, że do szkół dajemy zamki w systemie MASTER-KEY (klucz dyrektorski). Oznacza to, że jest na wszelki wypadek dla szkoły taki klucz, którym można otworzyć wszystkie schowki w szafkach. Popularne są również szafki szkolne na szyfr. Jest to wygodnie rozwiązanie, które wiąże się jednak z większymi kosztami zakupu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość wykonania szafek w wymiarach niestandardowych, wedle życzenia klienta. W praktyce możemy zaoferować prawie każde dostępne rozwiązanie, a szeroka oferta na meble metalowe pozwali nam znaleźć dobrą propozycję dla prawie każdego klienta.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości towar w dobrej cenie. Dla szkół mamy atrakcyjne warunki handlowe.

Szafki szkolne