Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników

Szafki szkolne metalowe

Metalowe szafki szkolne mają szerokie zastosowanie w pomieszczeniach socjalnych zakładów pracy, szkołach, internatach, basenach, siłowniach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są szafy ze schowkami do przechowywania rzeczy. W tej kategorii umieściliśmy linię szaf produkowanych specjalnie z myślą o placówkach edukacyjnych – szafki szkolne dla uczniów. Podzielono szafki uczniowskie na dwie części: ubraniowe i skrytkowe. Są one dostępne w rożnych wysokościach, pozwala to odpowiednio dobrać je do charakteru placówki (wzrostu uczniów). Prezentowane na stronie szafki wykonywane są standardowo w trzech wysokościach: 1300, 1500, 1800mm. Linię szafek uczniowskich o wysokości 1300mm przewidziano dla najmłodszych uczniów, a nawet przedszkolaków: mniejsze dzieci bez trudu sięgną tu do górnego schowka. Szafki o wysokości 1800 mm przeznaczone są dla klas starszych szkoły podstawowej, dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Szafy o wysokości 1500 mm są pośrednie, przeznaczone dla młodszych uczniów klas szkół podstawowych, choć można je wybrać w zależności od charakteru palcówki.

Dodatkowo szafki do szatni szkolnej mają tę zaletę, że do szkół dajemy zamki w systemie MASTER-KEY (klucz dyrektorski). Oznacza to, że jest na wszelki wypadek dla szkoły taki klucz, którym można otworzyć wszystkie schowki w szafkach. Popularne są również szafki szkolne na szyfr. Jest to wygodnie rozwiązanie, które wiąże się jednak z większymi kosztami zakupu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość wykonania szafek do szkół w wymiarach niestandardowych, wedle życzenia klienta. W praktyce możemy zaoferować prawie każde dostępne rozwiązanie, a szeroka oferta na meble metalowe pozwali nam znaleźć dobrą propozycję dla prawie każdego klienta.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości towar w dobrej cenie. Dla szkół mamy atrakcyjne warunki handlowe.

Szafki szkolne
Szafki szkolne skrytkowe

Funkcjonalna szafka szkolna

Prezentowane szafki szkolne metalowe są jednym ze sztandarowych produktów, składających się na wyposażenie Gaudia. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom młodzieży i dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolnym, uzupełniliśmy ofertę o szafki szkolne metalowe w wielu kolorach z palety RAL, takich jak np. czarny, biały, ciemny brąz, jasny popiel czy miętowy zielony. Mają one odpowiednią wysokość i pojemność, pozwalającą przechowywać wewnątrz ubrania, obuwie i książki. Nasze szafki szkolne to wyroby renomowanych producentów, cieszące się znakomitą opinią. Nie dziwi więc fakt, że pomimo swojego pierwotnego przeznaczenia, wykorzystuje się je także w innych miejscach. Szafki szatniowe szkolne proponowane przez firmę Gaudia użytkowane są również na basenach, w klubach fitness, siłowniach czy muzeach. Idealnie nadają się w tych miejscach, gdzie klienci chcą mieć pewność, że ich rzeczy są dobrze chronione. Szafki szkolne metalowe oferowane w tej kategorii można dopasować adekwatnie do indywidualnych potrzeb, zamawiając produkt, wpisujący się w charakter placówki. Wysoka funkcjonalność, to tylko jedna z zalet, która charakteryzuje szafki szatniowe.

W odróżnieniu od wyposażenia wykonanego z innych materiałów, szafka szkolna metalowa jest niezwykle wytrzymała. Dzięki wykorzystaniu czarnej blachy o grubości od 0,6 i blachy ocynkowanej w cokołach może służyć przez lata. Jednocześnie zachowa swój pierwotny, schludny wygląd przez bardzo długi czas. Dodatkowo każda szafka szkolna dostępna w wyposażeniu Gaudia została pokryta epoksydowo-poliestrową farbą proszkową. Poprzez zastosowanie takiego materiału proponowane szafki uczniowskie są jeszcze lepiej zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych (np. środków chemicznych), wilgocią i korozją, chociaż w bardziej agresywne środowiska można wykonać meble np. z blachy ocynkowanej. Co więcej, farba proszkowa epoksydowo-poliestrowa jest bezpieczna dla środowiska. Produkty te to dobre rozwiązanie, jeśli szukamy niezawodnych oraz funkcjonalnych elementów wyposażenia.

Szafki szkolne metalowe w dwóch wariantach: skrytkowe i ubraniowe

Pierwszym rodzajem szafek dla szkół, jakie znajdują się na wyposażeniu firmy GAUDIA, są szafki szkolne ubraniowe. Służą one do przechowywania odzieży wierzchniej – wyróżnia je metalowa struktura i otwory wentylacyjne, zapewniające dostęp powietrza. Nasze szafki szkolne są dostosowane do wzrostu uczniów, w związku z czym mogą oni wygodnie sięgać do półek i wieszaków. Opcja pokrycia szafek farbą proszkową sprzyja dopasowaniu ich do wizualnej koncepcji szkoły, przedszkola bądź przebieralni. Szafki szkolne metalowe to atestowane wyroby, które są estetycznie wykonane, atrakcyjnie prezentują się na korytarzach i pozwalają na przechowywanie odzieży w higienicznych warunkach.

Drugi typ szafek, które można u nas zamówić, to nowoczesne szafki szkolne skrytkowe. Występują one w różnych konfiguracjach, dzięki czemu da się je dopasować do potrzeb – funkcjonalnie urządzając szkolny korytarz lub inną przestrzeń. Tego rodzaju szafki metalowe posiadają wydzielone schowki, zamykane na kluczyk. W zależności od wybranego rozmiaru, do skrytek sięgną przedszkolaki lub uczniowie starszych klas. Co ważne, szafki szkolne z naszej oferty można zamówić wraz z dodatkowymi udogodnieniami, np. w postaci ławeczki z półką na buty. Przygotowaliśmy szeroki asortyment dedykowany szkołom i przedszkolom. Zachęcamy, by dokładnie zapoznać się z naszymi propozycjami i wybrać szafki szkolne metalowe najwyższej jakości.