Meble do warsztatu

Meble warsztatowe to pozycja obowiązkowa w każdym zakładzie pracy, gdzie pracownicy zajmują się naprawą, montażem najróżniejszych instalacji czy utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych. Dzięki funkcjonalnym i pojemnym meblom wszystkie narzędzia zawsze będą miały swoje miejsce, a w warsztacie zapanuje porządek.

Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę mebli warsztatowych o stoły warsztatowe i wózki warsztatowe oraz inne meble, dzięki którym każda przestrzeń warsztatowa może zostać praktycznie zaaranżowana i zagospodarowana. Meble warsztatowe w ofercie firmy Gaudia charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz na ciągłą eksploatację, dlatego też z czystym sumieniem gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość i niezawodność. Urozmaicona oferta w naszym sklepie pozwala na dobór mebli do warsztatu, które będą optymalnym wariantem nawet dla klientów o wyjątkowo sprecyzowanych wymaganiach.

Meble warsztatowe to przede wszystkim stoły

W profesjonalnym wyposażeniu warsztatów i magazynów wśród mebli warsztatowych nie może zabraknąć porządnych stołów. Oferujemy je w wersji składającej się z dwóch, jak i z trzech modułów. Są niezwykle funkcjonalne, a użyte do ich produkcji materiały zapewniają solidność i wytrzymałość. Nasze stoły warsztatowe są wykonywane z metalowych profili o grubości 2 mm, a ich blaty stanowi wyjątkowo trwała sklejka o grubości 3,5 cm. Wszystkie półki wykonane są z blachy i wzmocnione profilami, a do pomalowania mebli wykorzystano farby epoksydowo-poliestrowe. Odporne materiały sprawiają, że nasze stoły stanowią idealne meble na przechowywanie cięższych narzędzi i urządzeń, a także wykonywanie niektórych prac na ich powierzchni.

Dodatkowo oferujemy możliwość wyposażenia stołów warsztatowych w regulowane stopki, a ich modułowa budowa pozwala na rozbudowę mebli warsztatowych, wymianę elementów oraz modyfikacje mające na celu jeszcze większe dostosowanie ich do własnych potrzeb. Predyspozycje do rozmaitego wykorzystania, atrakcyjna cena oraz przyjemna kolorystyka stołów firmy marki Kart-Map sprawiają, że cieszą się one dużym uznaniem ze strony naszych klientów.

Meble warsztatowe to także poręczne wózki

Wózki warsztatowe to, obok stołów, bardzo funkcjonalne meble warsztatowe. W naszej ofercie zostały wykonane przez znanego w branży producenta Kart-Map, który gwarantuje bezkonkurencyjną jakość i cieszy się zaufaniem klientów. Proponujemy szeroki wybór wózków różniących się konfiguracjami i wielkością, dzięki czemu będą świetnie służyć w niewielkich warsztatach, jak i na halach produkcyjnych.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się wózki przygotowane z myślą o warsztatach samochodowych, których specyfikacje szczególnie ułatwią pracę mechanikom tego typu. Blat każdego z naszych warsztatowych wózków został wykonany z grubej sklejki pokrytej powłoką antypoślizgową, a blaszane korpusy pokrywa farba epoksydowo-poliestrowa w kolorze jasnego popielu oraz ciemnej mięty. Najważniejsza jest jednak funkcjonalność i komfort użytkowania, które zapewniają prowadnice teleskopowe z blokadą, na których przesuwają się szuflady. Warto pamiętać, że funkcjonalne meble do warsztatu samochodowego poprawiają jakość i warunki pracy.

Meble warsztatowe – podzespoły i akcesoria

Każdy z naszych stołów warsztatowych można dostosować do indywidualnych potrzeb, dlatego też oferujemy naszym klientom duży wybór podzespołów, dzięki którym ich meble warsztatowe będą jeszcze bardziej praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

W firmie Gaudia oferujemy między innymi komplety przegród do stołów, dzięki którym najmniejsze elementy wykorzystywane do napraw mogą być poukładane w idealnym porządku. Nakładki na stoły z gumy ryflowanej o grubości 3mm chronią powierzchnię blatu przed uszkodzeniami, są bardzo łatwe w montażu i ułatwiają wykonywanie prac serwisowych. Jeśli zaś komuś zależy na trwałej i odpornej powierzchni stołu cechującej się całkowitą gładkością, polecamy nakładki z blachy ocynkowanej. Szafki do stołu warsztatowego z blaszanymi szufladami to świetne uzupełnienie zestawu mebli, w którym znajdzie się sporo miejsca na nieuporządkowane jeszcze drobiazgi.

W warsztatach, w których konieczne jest precyzyjne wykonywanie czynności meble warsztatowe z dodatkowymi elementami zdecydowanie usprawnią wykonywanie pracy. Dotyczy to zwłaszcza przypadków, gdy konieczna jest praca na małych elementach. Wówczas z pewnością przyda się oświetlenie do stołu warsztatowego. W naszym sklepie znajduje się wykonane z metalu oświetlenie z żarówką w zamkniętej oprawie, które przykręca się do skrajnych słupków nadstawki.

Profesjonalny warsztat lub hala warsztatowa to miejsce precyzyjnej pracy, która opiera się o dokumentację projektową, rysunki techniczne oraz karty techniczne produktów. Jeżeli chcesz takie dokumenty przechowywać w swoim warsztacie, zapoznaj się również z nasza ofertą szaf na dokumenty oraz szaf i szafek kartotekowych, które idealnie sprawdzą się w tej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do warsztatu.