tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Sejfy i kasy pancerne

Kasy pancerne i sejfy

Firma Gaudia ma przyjemność przedstawić Państwu doskonałe sejfy różnego typu. Oferta na stronie firmy jest przykładowa - selektywna, i nie obejmuje całego asortymentu sejfów i kas pancernych, pozwala jednak na zorientowanie się w asortymencie.
Proponujemy: sejfy gabinetowe, sejfy hotelowe, szafy na akta, szafy na broń, sejfy z wrzutnią oraz sejfy na klucze... Poza sejfami posiadamy szeroka ofertę szaf metalowych w tym do kancelarii tajnych....i wiele innych modeli odpowiednich do różnego rodzaju zastosowań.  
Produkty typu "Sejfy" znajdują szerokie zastosowanie wśród klientów instytucjonalnych różnego typu oraz zapewniają staranną i bezpieczną ochronę wartościowych przedmiotów. Oferowane przez nas sejfy posiadają stosowne certyfikaty.
Mamy tak szeroką ofertę, że z dużym prawdopodobieństwem uda się znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiednie do Waszego biura.
Firma Gaudia jest dystrybutorem produktów m.in. marki Konsmetal.

Sejfy Konsmetal

Firma KONSMETAL jest uznanym w Europie producentem sejfów i certyfikowanych szaf na dokumenty. Wyroby marki KONSMETAL znajdują się w Kancelarii Prezydenta, Senacie RP, a nawet na dworach monarchów europejskich. Wykorzystywane są w największych bankach polskich i europejskich, przedsiębiorstwach, urzędach oraz firmach. Firma zdobyła zaufanie 90% polskich banków i instytucji. Potwierdzeniem niezawodności oferowanych wyrobów jest uzyskanie przez firmę KONSMETAL Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej, stanowiącego wyróżnik w Systemie Kodyfikacyjnym NATO - NCS (NATO Codification System).

Sortuj wg:
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.