Kasy pancerne i sejfy

Firma Gaudia ma przyjemność przedstawić Państwu doskonałe sejfy różnego typu. Oferta na stronie firmy jest przykładowa – selektywna, i nie obejmuje całego asortymentu sejfów i kas pancernych, pozwala jednak na zorientowanie się w asortymencie.

Proponujemy: sejfy gabinetowe, sejfy hotelowe, szafy na akta, szafy na broń, sejfy z wrzutnią oraz sejfy na klucze… Poza sejfami posiadamy szeroka ofertę szaf metalowych w tym do kancelarii tajnych….i wiele innych modeli odpowiednich do różnego rodzaju zastosowań. Szafa na dokumenty lub szafa kartotekowa również może spełniać niższe normy przechowywania dokumentów, ale to sejfy i kasy pancerne są synonimem pełnego bezpieczeństwa.

Produkty typu “Sejfy” znajdują szerokie zastosowanie wśród klientów instytucjonalnych różnego typu oraz zapewniają staranną i bezpieczną ochronę wartościowych przedmiotów. Oferowane przez nas sejfy posiadają stosowne certyfikaty. Sprzedajemy również produkty bezklasowe. Mamy tak szeroką ofertę, że z dużym prawdopodobieństwem uda się znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiednie do Waszego biura.
Firma Gaudia jest dystrybutorem produktów m.in. marek Konsmetal, Metalkas.

Sejfy Konsmetal

Firma KONSMETAL jest uznanym w Europie producentem sejfów i certyfikowanych szaf na dokumenty. Wyroby marki KONSMETAL znajdują się w Kancelarii Prezydenta, Senacie RP, a nawet na dworach monarchów europejskich. Wykorzystywane są w największych bankach polskich i europejskich, przedsiębiorstwach, urzędach oraz firmach. Firma zdobyła zaufanie 90% polskich banków i instytucji.

Potwierdzeniem niezawodności oferowanych wyrobów jest uzyskanie przez firmę KONSMETAL Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej, stanowiącego wyróżnik w Systemie Kodyfikacyjnym NATO – NCS (NATO Codification System).