tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy do kopert format B5 (dokumenty medyczne)

Szafy kartotekowe B5 na dokumenty medyczne

Nasza firma oferuje Państwu doskonałe w wykonaniu i użytkowaniu szafy kartotekowe na dokumentację medyczną, które są estetyczne i wyjątkowo funkcjonalne. Oferowane przez nas meble metalowe, wykonane są z blachy stalowej i pokryte farbą proszkową. Zapewnia to pełną ochronę antykorozyjną szaf kartotekowych i dodatkowo wygląda niezwykle estetycznie. Szafy kartotekowe metalowe pozbawione są typowych wad szaf drewnianych, o których informowali nas klienci. Meble metalowe z linii szaf kartotekowych posiadają szuflady, odpowiednio przystosowane do przechowywania akt, teczek dokumentacji medycznej - szeroko rozumianych kartotek. Oferujemy szafy kartotekowe o różnej ilości szuflad. Największym zainteresowaniem cieszą się szafy przeznaczone do formatu B5 lub A4, ale sprzedajemy również szafy metalowe do przechowywania rejestru usług medycznych. Ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym w szafach jest specjalna blokada, która pozwala na bezpieczne wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje stabilność mebla bez obawy o jego przewrócenie. Polecamy uwadze również inne podstawowe meble medyczne. Dużym uznaniem klientów cieszą się szafy lekarskie oraz wózki medyczne Bailida.

Aby szybko przejść do odpowiedniej kategorii produktów prosimy o kliknięcie w jedno z poniższych zdjęć.

Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.