Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Szafy do kopert – format B5

Nasza firma oferuje Państwu doskonałe w wykonaniu i użytkowaniu szafy na dokumentację medyczną, które są estetyczne i wyjątkowo funkcjonalne. Oferowane przez nas szafy na koperty b5, wykonane są z blachy stalowej pokrytej farbą proszkową. Zapewnia to dobrą ochronę antykorozyjną szaf i dodatkowo wygląda niezwykle estetycznie, tym bardziej, że meble proponujemy w wielu kolorach. Zamówienia na szafy dwukolorowe (korpusy i fronty w różnym RAL) również się zdarzają.

Szafy metalowe pozbawione są typowych wad szaf drewnianych, o których informowali nas klienci. Szafy posiadają szuflady, odpowiednio przystosowane do przechowywania akt, teczek, kopert, dokumentacji – szeroko rozumianych kartotek. Oferujemy szafy kartotekowe o różnej ilości szuflad. Największym zainteresowaniem cieszą się szafy przeznaczone do formatu kopert B5 (176x250mm) lub A4 (210x297mm), ale sprzedajemy również szafki do przechowywania rejestru usług medycznych w innych formatach.
Ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym w szafach jest specjalna blokada, która pozwala na bezpieczne wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje stabilność mebla bez obawy o jego przewrócenie.

Szafki na dokumenty medyczne

Szafy KartMap na dokumentację medyczną (nie mylić z typowymi szafami medycznymi) wyposażone są w stopki regulacyjne, dzięki którym można wypoziomować mebel. Jest to istotne dla pracy szuflad, gdy szafy stoją na krzywym podłożu. Stopki można wyregulować tak, aby szafka stała prosto, dzięki czemu unikniemy samoczynnego otwierania się szuflad lub ich blokady. Stopki są wykręcane, więc w razie potrzeby można je usunąć. Stopki regulowane zostały wprowadzone na prośbę klientów i są tylko przykładem wysokiej funkcjonalności szaf. Szafy SZK nie mają standardowej możliwości poziomowania.  Proponowane przez nas szafy na kartoteki są sprawdzone i można je znaleźć w wielu placówkach służby zdrowia w całym kraju.

Polecamy uwadze również nasze szafy na dokumenty oraz inne podstawowe meble medyczne z naszej oferty. Dużym uznaniem klientów cieszą się szafy lekarskie oraz wózki medyczne Bailida.

Szafy kartotekowe