Wyświetlanie 1–20 z 108 wyników

Szafy metalowe i szafki metalowe

Aranżacja pomieszczeń biurowych to z pewnością temat, który warto bardzo dobrze przemyśleć. Według statystyk przeciętny pracownik biurowy potrafi marnować nawet 4 godziny tygodniowo na szukanie dokumentów, co z pewnością nie jest korzystne z punktu widzenia jego produktywności. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji o tym, dlaczego szafy metalowe biurowe, w tym metalowe szafki, to dobry pomysł oraz jak pomagają one w dobrym zagospodarowaniu przestrzeni biurowej, co ma bezpośredni wpływ na wydajność pracy i bezpieczeństwo przechowywania dokumentów ważnych dla Ciebie!

Szafa metalowa = funkcjonalność

Szafy biurowe metalowe to niezwykle funkcjonalny mebel w każdym biurze – ogromna różnorodność rozwiązań pozwala wybrać taki produkt, który spełni wymagania praktycznie każdej branży. Wewnątrz tego rodzaju szaf mogą znajdować się typowe półki na segregatory czy chociażby specjalne, wysuwane szuflady, które przystosowane zostały do przechowywania w nich teczek formatu A4. Umiejętnie posegregowane dokumenty to przede wszystkim łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji oraz sprawniejsze funkcjonowanie biura. Metalowe szafy biurowe wyposażone zostały również w półki umożliwiające regulację wysokości ich położenia, co pozwala dostosowywać tego rodzaju meble do własnych potrzeb. Możliwość regulacji położenia półek, jak również bardzo duży udźwig i kąt otwierania się drzwi to sposób na maksymalne wykorzystanie całej przestrzeni szafy metalowej. Niestety nie można często tego powiedzieć o szafach wykonanych z innych materiałów, których półki uginają się pod wpływem dużych obciążeń, a zawiasy nie pozwalają na ich szerokie otwieranie. Szafa stalowa, odporna na uszkodzenia i mająca biurowe przeznaczenie jest więc dużo lepszym wyborem.

Biurowe szafy metalowe – szeroki wybór funkcjonalnych szaf metalowych

Wybór, jeżeli chodzi o metalowe meble, jest aktualnie bardzo szeroki, w ofercie firmy GAUDIA znaleźć można m.in. szafy metalowe jednodrzwiowe, szafki metalowe z drzwiami przesuwnymi lub specjalnymi żaluzjami czy nawet wózki na laptopy. W ofercie mamy również szafy BHP oraz szafki szkolne. Większość z oferowanych rozwiązań pozwala na indywidualne dopasowanie wysokości półek oraz wyposażona jest w atestowane zamki kluczowe, umożliwiające przechowywanie dokumentów poufnych czy niejawnych. Bardzo rozbudowana oferta różnego rodzaju rozwiązań oraz wymiarów sprawia, że metalowe meble pasują do praktycznie każdego pomieszczenia służącego przechowywaniu ważnych danych. Z tego powodu biurowa szafa metalowa jest tak uniwersalna i cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Szafy Metalowe biurowe, kartotekowe
Szafy metalowe – zamykana szafa biurowa

Starannie zaprojektowana szafka metalowa stanowi wielofunkcyjny mebel, który z łatwością można dopasować do konkretnych potrzeb. W biurach szafy metalowe te pełnią funkcję przechowywania ciężkich dokumentów, laptopów i artykułów biurowych, w szatniach – ubrań lub butów, a w warsztatach – narzędzi. Poprzez zastosowanie wzmocnionej konstrukcji, szafki metalowe zachowują stabilność i są w stanie pomieścić wiele rzeczy. W zależności od wybranego wariantu, szafa metalowa może być wyposażona w małe lub duże półki, mieć zabudowane bądź przeszklone drzwi i wbudowany zamek. Takie rozwiązanie sprzyja utrzymaniu porządku i dobrej organizacji w każdej przestrzeni: od biurowej, aż po miejsca publiczne, jak choćby stacje paliw. Pozwolimy sobie zaprosić Państwa na przegląd kolekcji firmy Gaudia, gdzie zebraliśmy różnorodne pozycje z kategorii szafy metalowe. Mamy do zaoferowania meble z metalu wyśmienitej jakości, wyróżniające się wysoką estetyką.

Szafa metalowa dla wymagających – niezawodne wyposażenie biurowe i nie tylko

W firmie Gaudia dbamy o zadowolenie Klientów. Stąd tak pokaźny wybór mebli, sprowadzanych od zaufanych producentów. W tym dziale znajdą Państwo szafy metalowe różnego typu, w tym między innymi: żaluzjowe, witrynowe i z przesuwnymi drzwiami. Każda metalowa szafa na dokumenty czy szafka metalowa, którą wprowadziliśmy do naszej oferty, spełnia najwyższe normy jakości. Będą one znakomitym wyborem do biura, archiwum, a także magazynu i pomieszczenia socjalnego, ponieważ obok szaf oferujemy regały magazynowewózki medyczne czy szafki szkolne. Jako profesjonalna firma, a zarazem dystrybutor mebli z metalu, stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jesteśmy pewni, że znajdą u nas Państwo dokładnie takie szafki metalowe oraz szafy metalowe, jakich Wam potrzeba.

Posiadamy w sprzedaży szafy metalowe stojące, szafy metalowe wiszące, a także nadstawki z możliwością pomalowania farbą proszkową w wybranym kolorze. Regulowane półki oraz zabezpieczenie w postaci blokady drzwi i zamka kluczowego to tylko wybrane podstawowe zalety prezentowanych mebli. Ponadto, szafa biurowa metalowa może posiadać (w przypadku kilku modeli) chowane drzwi lub witrynę z hartowanego szkła. Tak szeroka różnorodność sprzyja znalezieniu idealnego modelu, niezależnie od tego jaka  biurowa szafa metalowa jest potrzebna. W razie jakichkolwiek pytań o szafy metalowe, służymy specjalistyczną pomocą. Specjaliści firmy Gaudia od lat działają w branży; jesteśmy świadomi trendów i doskonale znamy specyfikację oferowanych wyrobów z metalu. Jeśli nie mają Państwo pewności, która szafa metalowa najlepiej spełni swoje zadanie, prosimy o kontakt!