Wyświetlanie 1–20 z 106 wyników

Szafy metalowe i szafki metalowe

Aranżacja pomieszczeń biurowych to z pewnością temat, który warto bardzo dobrze przemyśleć. Według statystyk przeciętny pracownik biurowy potrafi marnować nawet 4 godziny tygodniowo na szukanie dokumentów, co z pewnością nie jest korzystne z punktu widzenia jego produktywności. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji o tym, dlaczego szafy metalowe i metalowe szafki, to dobry pomysł oraz jak meble metalowe pomagają one w dobrym zagospodarowaniu przestrzeni biurowej, co ma bezpośredni wpływ na wydajność pracy i bezpieczeństwo przechowywania dokumentów ważnych dla Ciebie!

Szafa metalowa – funkcjonalność

Szafy metalowe to niezwykle funkcjonalnym i wytrzymałym meblem metalowym. Ogromna różnorodność rozwiązań pozwala wybrać taki produkt, który spełni wymagania praktycznie każdej branży. Wewnątrz tego rodzaju szaf mogą znajdować się typowe półki na segregatory czy chociażby specjalne, wysuwane szuflady, które przystosowane zostały do przechowywania w nich teczek formatu A4.

Umiejętnie posegregowane dokumenty to przede wszystkim łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji oraz sprawniejsze funkcjonowanie biura. Metalowe szafy biurowe wyposażone zostały również w półki umożliwiające regulację wysokości ich położenia, co pozwala dostosowywać tego rodzaju meble do własnych potrzeb. Możliwość regulacji położenia półek, jak również bardzo duży udźwig i kąt otwierania się drzwi to sposób na maksymalne wykorzystanie całej przestrzeni szafy.

Niestety nie można często tego powiedzieć o szafach wykonanych z innych materiałów niż blacha stalowa, które uginają się pod wpływem dużych obciążeń, a zawiasy nie pozwalają na ich szerokie otwieranie. Szafa z metalu jest solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym wygląda estetycznie. Szafom nie grozi korozja i znajdą zastosowanie w każdych – nawet trudnych – warunkach.

Szafy metalowe – szeroki wybór

Wybór, jeżeli chodzi o metalowe meble, jest aktualnie bardzo szeroki, w ofercie firmy GAUDIA znaleźć można m.in. szafy jednodrzwiowe, szafki metalowe z drzwiami przesuwnymi lub specjalnymi żaluzjami czy nawet wózki na laptopy.

W ofercie mamy również szafy BHP, szafki szkolne, szafy metalowe na dokumenty. Większość z oferowanych rozwiązań pozwala na indywidualne dopasowanie wysokości półek oraz wyposażona jest w atestowane zamki kluczowe, umożliwiające przechowywanie dokumentów poufnych czy niejawnych.

Bardzo rozbudowana oferta różnego rodzaju rozwiązań oraz wymiarów sprawia, że metalowe meble pasują do praktycznie każdego pomieszczenia służącego przechowywaniu ważnych danych.

Szafy metalowe zamykane

Starannie zaprojektowana szafka metalowa stanowi wielofunkcyjny mebel, który z łatwością można dopasować do konkretnych potrzeb. Pełnią funkcję przechowywania ciężkich dokumentów, laptopów i artykułów biurowych, w szatniach – ubrań lub butów, a w warsztatach – narzędzi. Poprzez zastosowanie wzmocnionej konstrukcji, szafki zachowują stabilność i są w stanie pomieścić wiele rzeczy. W zależności od wybranego wariantu. Szafa może być wyposażona w małe lub duże półki, mieć zabudowane bądź przeszklone drzwi i wbudowany zamek. Takie rozwiązanie sprzyja utrzymaniu porządku i dobrej organizacji w każdej przestrzeni: od biurowej, aż po miejsca publiczne, jak choćby stacje paliw. Pozwolimy sobie zaprosić Państwa na przegląd kolekcji firmy Gaudia. Mamy do zaoferowania meble z metalu wyśmienitej jakości, wyróżniające się wysoką estetyką.

Niezawodne wyposażenie biurowe i nie tylko

W firmie Gaudia dbamy o zadowolenie Klientów. Stąd tak pokaźny wybór mebli, sprowadzanych od zaufanych producentów. W tym dziale znajdą Państwo szafy różnego typu, w tym między innymi: żaluzjowe, witrynowe i z przesuwnymi drzwiami. Każda metalowa szafa na dokumenty, którą wprowadziliśmy do naszej oferty, spełnia najwyższe normy jakości. Będą one znakomitym wyborem do biura, archiwum, a także magazynu i pomieszczenia socjalnego, ponieważ obok szaf oferujemy regały metalowe magazynowe, wózki medyczne czy szafki szkolne. Jako profesjonalna firma, a zarazem dystrybutor mebli z metalu, stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Posiadamy w sprzedaży szafy kartotekowe, szafy stojące, szafy wiszące, a także nadstawki z możliwością pomalowania farbą proszkową w wybranym kolorze. Regulowane półki oraz zabezpieczenie w postaci blokady drzwi i zamka kluczowego to tylko wybrane podstawowe zalety prezentowanych mebli. Ponadto, szafa biurowa metalowa może posiadać (w przypadku kilku modeli) chowane drzwi lub witrynę z hartowanego szkła. Tak szeroka różnorodność sprzyja znalezieniu idealnego modelu, niezależnie od tego jakie meble są potrzebne. W razie jakichkolwiek pytań, służymy specjalistyczną pomocą. Specjaliści od mebli metalowych Gaudia od lat działają w branży; jesteśmy świadomi trendów i doskonale znamy specyfikację oferowanych wyrobów z metalu.