tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy metalowe

Szafy metalowe do biura

Szafy metalowe na dokumenty, akta pozwalają funkcjonalnie i jednocześnie ekonomicznie urządzić biura, gabinety i inne pomieszczenia pracy dzięki wielu różnym wariantom. Praktyczne rozwiązania drzwi skrzydłowych, przesuwnych, chowanych i żaluzjowych pozwalają dobrać model szafy metalowej w zależności od potrzeb. Prosimy zwrócić uwagę również na eleganckie szafy biurowe witrynowe, które posiadają przeszklenie wykonane z szyby hartowanej. Szafy metalowe to nie tylko szafy biurowe, szafy ubraniowe bhp, to również szeroka gama mebli warsztatowych, szaf kartotekowych, a nawet sejfów i kas pancernych. Mamy w ofercie również specjalną linię mebli metalowych przeznaczonych dla szkół - szafki szkolne. Meble metalowe, które oferujemy charakteryzują się zarówno wysoką jakość produktu, jak i praktycznymi rozwiązaniami.

Szafy metalowe wysokiej jakości

W ofercie posiadamy szeroki wybór szaf metalowych różnego typu:

  • Standardowe szafy na dokumenty (bezklasowe).
  • Szafy na dokumenty niejawne w klasie A.
  • Szafy na dokumenty klasy B (na dokumenty niejawne o klauzuli TAJNE).
  • Szafy dokumenty klasy S1 i S2 oraz 0. (Klasy S2 i 0 są odpowiednie do przechowywania dokumentów niejawnych, oznaczonych klauzulą "ściśle tajne", a S1 do przechowywania dokumentów niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne").
  • Szafy na dokumenty klasy C (do przechowywania dokumentów niejawnych o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE.
Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.