Szafy metalowe do biura i gabinetu

Aranżacja pomieszczeń biurowych to z pewnością temat, który warto bardzo dobrze przemyśleć — według statystyk przeciętny pracownik biurowy potrafi marnować nawet 4 godziny tygodniowo na szukanie dokumentów, co z pewnością nie jest korzystne z punktu widzenia jego produktywności. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji o tym, dlaczego szafy metalowe w biurze to dobry pomysł oraz jak pomagają one w dobrym zagospodarowaniu przestrzeni biurowej, co ma bezpośredni wypływ na wydajność pracy i bezpieczeństwo ważnych dla Ciebie informacji!

Szafki metalowe = funkcjonalność

Szafy metalowe to niezwykle funkcjonalny mebel w każdym biurze — ogromna różnorodność rozwiązań pozwala wybrać taki produkt, który spełni wymagania praktycznie każdej branży. Wewnątrz tego rodzaju szaf mogą znajdować się typowe półki na segregatory czy chociażby specjalne, wysuwane szuflady, które przystosowane zostały do przechowywania w nich teczek formatu A4. Umiejętnie posegregowane dokumenty to przede wszystkim łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji oraz sprawniejsze funkcjonowanie biura. Metalowe szafy biurowe wyposażone zostały również w półki umożliwiające regulację wysokości ich położenia, co pozwala dostosowywać tego rodzaju meble do własnych potrzeb. Możliwość regulacji położenia półek, jak również bardzo duży udźwig i kąt otwierania się drzwi to sposób na maksymalne wykorzystanie całej przestrzeni szafy, czego niestety nie można często powiedzieć o szafach wykonanych z innych materiałów, których półki uginają się pod wpływem dużych obciążeń, a zawiasy nie pozwalają na ich szerokie otwieranie.

Wybór, jeżeli chodzi o tego typu rozwiązania, jest aktualnie bardzo szeroki, w ofercie firmy GAUDIA znaleźć można m.in. metalowe szafy jednodrzwiowe, szafy z drzwiami przesuwnymi lub specjalnymi żaluzjami czy nawet wózki na laptopy. Większość z oferowanych rozwiązań pozwala na indywidualne dopasowanie wysokości półek oraz wyposażona jest w atestowane zamki kluczowe, umożliwiające przechowywanie dokumentów poufnych czy niejawnych. Bardzo rozbudowana oferta różnego rodzaju rozwiązań oraz wymiarów sprawia, że meble te pasują do praktycznie każdego pomieszczenia służącego przechowywaniu ważnych danych.

Szafy Metalowe
Szafy Metalowe