tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Meble na stacje paliw

Meble na stacje paliw.

Proponujemy tu metalowe meble na stacje paliw - ekspozytory zewnętrzne. W ofercie posiadamy dwa produkty, które nadają się na zewnętrzne wyposażenie stacji paliw. Są to szafy żaluzjowe, które doskonale sprawdzą się w prezentacji produktów na zewnątrz budynku. Szafy żaluzjowe typu GONDOLA występują w dwóch wersjach: zaokrąglonej (na kółkach) i prostokątnej. Każda szafa wyposażona jest półki z możliwością regulacji oraz wzmocnione wymienne dno. Korpus szaf wykonany jest z blachy czarnej o gr. 1-2mm, malowanej farbami proszkowymi do zastosowania na zewnątrz, co jest rozwiązaniem trwałym i estetycznym. Półki, wymienne dno, osłona tylna i kilka innych elementów wykonano z blachy ocynkowanej niemalowanej. Fronty – rolety wykonano z aluminium a nie z tworzywa sztucznego, co stanowi dodatkowy atut. Rolety posiadają wbudowany zamek. Zaokrąglone szafy na stacje paliw są na kółkach (w tym dwa z hamulcem), które ułatwiają przestawianie mebli.

Szafy nie są magazynowane, tylko produkowane pod zamówienie. Na terenie kraju dostarczamy je bezpłatnym transportem.

Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.