tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy z drzwiami przesuwnymi

Szafy drzwi przesuwne

Koncepcja szaf z drzwiami przesuwnymi jest podobna jak przy szafach żaluzjowych. Szafy z drzwiami przesuwnymi znajdują szerokie zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na otwieranie drzwi skrzydłowych. Szafy z drzwiami przesuwnymi umożliwią funkcjonalnie i praktycznie zorganizować i wykorzystać niewielką dostępną powierzchnię biura. Drzwi przesuwne otwierają się poziomo i w przeciwieństwie do szafy żaluzjowej nie chowają się, lecz odsłaniają połowę szafy. Szafy z drzwiami przesuwnymi posiadają drzwi wykonane z metalu. Jest to też trochę tańsze rozwiązanie niż żaluzje. Praktyczne rozwiązania drzwi drzwi przesuwnych i żaluzjowych oraz szeroki wybór rozmiarów, pozwalają dobrać model szafy metalowej w zależności od potrzeb.

Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.