tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy żaluzjowe

Biurowe szafy żaluzjowe 

Oferowane przez nas metalowe szafy biurowe wyposażone w system drzwi żaluzjowych znajdują zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na otwieranie drzwi skrzydłowych. Jest to sprawdzone i praktyczne rozwiązanie - drzwi żaluzjowe otwierają się poziomo całkowicie chowając się w podwójnym korpusie szafy. Drzwi żaluzjowe wykonane są z tworzywa sztucznego, które w zależności od modelu dostępne jest tylko w określonych kolorach. Wewnątrz mebli umieszczono przestawne metalowe półki. Szafy żaluzjowe są praktyczne, a szeroki wybór modeli pozwoli znaleźć szafę w odpowiednim rozmiarze. Jako alternatywę polecamy szafy z drzwiami przesuwnymi lub chowanymi.

Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.