Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Szafy na mapy i plany

Oferujemy szafy na mapy (nazywane czasem “mapiarka”) przystosowane do przechowywania planów, map, dokumentacji technicznych oraz montaży poligraficznych o maksymalnym formacie A-0. Posiadamy również w sprzedaży szafy na plany w wersji na kółkach. W takim przypadku szafa posiada 4 kółka (dwa skrętne z hamulcem oraz dwa skrętne bez hamulca. Zastosowanie zestawów kołowych umożliwia płynne i w pełni bezpieczne przemieszczanie szafy.

Szafy na mapy

Specjalistyczne szafy na mapy umożliwiają profesjonalne przechowywanie dokumentów o dużym formacie. Są podstawowym elementem wyposażenia pracowni geodezyjnej i architektonicznej. Przydają się również w drukarniach, wydawnictwach, na uczelniach, a nawet w mniejszych biurach. Szafy na mapy oferujemy w formie tradycyjnej lub na kółkach, zapewniających pełną mobilność. Kulkowe prowadnice gwarantują wygodny dostęp do dokumentów, a jednocześnie zapobiegają wypadaniu szuflad. Sprzedawane w firmie Gaudia szafy na mapy są często stosowane w instytucjach, gdzie bezpieczeństwo wielkoformatowych dokumentów jest traktowane priorytetowo. Te ergonomiczne meble metalowe cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i sprzyjają utrzymaniu porządku. Należy podkreślić, że nasze szafy na mapy spełniają normy jakości i posiadają praktyczne zamknięcie centralnym zamkiem na klucz.

Zapraszamy Państwa po metalowe szafy na mapy – z taką ilością szuflad, jakiej Wam potrzeba

Każda z dostępnych u nas szaf na mapy to inny model, przeznaczony do przemyślanego magazynowania dokumentacji. Mamy dla Państwa różnorodne wersje mebli z metalu, zaprojektowane do przechowywania map i innych materiałów papierowych, występujących w popularnych wymiarach. Szafy na mapy proponujemy w wariantach, wyposażonych w 5, 7, 10 lub 12 wysuwanych szuflad. Wewnątrz nich można umieścić dokumenty w takich formatach, jak m.in.: A0, A1, A3, B1. Biorąc pod uwagę fakt, że zapotrzebowanie na szafy na mapy stale rośnie, rozszerzyliśmy ofertę o mobilne modele na kółkach. W tej kategorii znalazło się również miejsce dla stołu montażowego, który podobnie jak szafy na mapy, jest stałym elementem wyposażenia wielu pracowni projektowych. Firma Gaudia sprowadza dla Klientów nowoczesne szafy na mapy w uniwersalnym i ponadczasowym kolorze jasnego popielu. To najbardziej praktyczna odsłona metalowych mebli, służących do przechowywania map. Na Państwa życzenie możemy zmienić kolor szafy, fachowo pokrywając ją farbą proszkową. W naszym asortymencie można natrafić na meble o różnych wymiarach i kształtach. Wśród popularnych typów szaf z tej kategorii, wymienić trzeba te z podświetlanym blatem.

Szafy na plany i mapy dobrze komponują się ze stołami montażowymi i projektowymi

W tej kategorii umieściliśmy również stoły montażowe z podświetlanym blatem, które kierowane są głównie do poligrafii, pracowni geodezyjnych oraz wszelkiego rodzaju biur projektowych. Stoły umożliwiają wykonanie wszelkich prac na dokumentach o podłożu przeźroczystym: korekt, wyrysów itp. Chcąc dobrze urządzić biuro projektowe, warto także rozważyć zakup szafy na dokumenty oraz szafy kartotekowej, które wedle Państwa życzenia jesteśmy w stanie dopasować do specyfiki biura projektowego i branży.

Producent szaf na mapy zaprasza do kontaktu

Gdyby mieli Państwo pytania o szafy na mapy, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym! Specjaliści firmy Gaudia są gotowi doradzić w wyborze odpowiedniego wyposażenia.