tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy socjalne BHP

Szafy socjalne

Szafy socjalne to prosty sposób na urządzenie pomieszczeń socjalnych pracowników. Meble metalowe tego typu sprawdzą się również w innych miejscach gdzie zachodzi konieczność zamiany oraz przechowywania odzieży. Można je stosować np. w: klubach sportowych, szkołach (choć polecamy do tego specjalnie zaprojektowane linie mebli metalowych), basenach, siłowniach i wszelkich tego typu obiektach. Szafy socjalne są wykonane w różnych wersjach: pojedyncze, podwójne lub potrójne. W środku niektóre szafki bhp podzielono na dwie części, umożliwiające oddzielne umieszczanie odzieży roboczej i ubrań codziennych. Istnieje możliwość ustawienia szaf bhp na podstawach z ławką do siedzenia, pozwalających na wygodne przebranie się pracownika. Oprócz szaf bhp polecamy i zapraszamy do zapoznania się z innym asortymentem mebli metalowych.

Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.