Szafy socjalne BHP metalowe

Szafy socjalne BHP to prosty sposób na urządzenie pomieszczeń szatniowych pracowników. Meble metalowe tego typu sprawdzą się również w innych miejscach gdzie zachodzi konieczność zamiany oraz przechowywania odzieży. Można je stosować np. w: klubach sportowych, szkołach (choć polecamy do tego specjalnie zaprojektowane linie mebli metalowych), basenach, siłowniach i wszelkich tego typu obiektach. Szafy socjalne są wykonane w różnych wersjach: pojedyncze, podwójne lub potrójne. W środku niektóre szafki bhp podzielono na dwie części, umożliwiające oddzielne umieszczanie odzieży roboczej i ubrań codziennych. Istnieje możliwość ustawienia szaf bhp na podstawach z ławką do siedzenia, pozwalających na wygodne przebranie się pracownika. Oprócz szaf bhp polecamy i zapraszamy do zapoznania się z innym asortymentem mebli metalowych.

Szafy socjalne

W poszukiwaniu mebli BHP, zapewniających trwałe i funkcjonalne rozwiązanie do zakładów pracy, natrafiliśmy na szafy socjalne z metalu. Metalowa malowana konstrukcja oraz zastosowanie takich elementów, jak otwory wentylacyjne, sprzyjają higienicznemu przechowywaniu odzieży. Naszym Klientom proponujemy szafy BHP w różnorodnych wersjach: ubraniowe, skrytkowe, typu L oraz gospodarcze. Modele można pogrupować również pod kątem rozmiarów i dodatkowych udogodnień, np. w postaci ławeczki stałej lub wysuwanej. Szafy BHP będą rewelacyjnym wyborem do szatni, przebieralni, a także pokoi socjalnych. Zapewnienie odpowiedniego miejsca na odzież leży w obowiązkach pracodawcy i wynika z zasad BHP, których należy bezwzględnie przestrzegać. Jeśli więc chcieliby Państwo zaopatrzyć się w praktyczne, solidnie wykonane szafy socjalne, firma Gaudia wychodzi do Was z atrakcyjną ofertą.

Szafy socjalne BHP gwarancją bezpiecznego przechowywania odzieży roboczej i nie tylko

Skrojone na miarę potrzeb pracowników szafy BHP, są nieodłącznym elementem wyposażenia pomieszczeń socjalnych w większości firm. Wszędzie tam, gdzie do wykonywania pracy konieczna jest zmiana odzieży na roboczą, pracodawcy muszą zapewnić odpowiednie warunki do przechowywania prywatnych ubrań. Wewnątrz skrytek, w jakie wyposażone są szafy socjalne, pracownicy mogą trzymać odzież, a także inne przedmioty, które nie są im potrzebne w pracy. Szafy BHP posiadają zamknięcie na klucz, w związku z czym pozostawione w nich rzeczy są bezpieczne. Przemyślana konstrukcja i zastosowanie solidnej blachy, czynią te meble praktycznymi wyrobami na wiele lat intensywnego użytkowania przez pracowników. W naszym asortymencie zebraliśmy kilkadziesiąt modeli szaf w licznych wariantach. Są to szafy socjalne BHP, przeznaczone głównie do zakładów pracy. Modele ubraniowe zostały wyposażone w półki oraz drążek na wieszaki. Niektóre wersje posiadają też wydzielone strefy na odzież roboczą i prywatną (tzw. podział czyste/brudne), co sprzyja zachowaniu porządku i czystości. Wyposażenie Gaudia cechuje się wysoką jakością, która zawsze idzie w parze z przystępną ceną. Jeżeli zainteresowały Państwa dostępne u nas socjalne szafy BHP, prosimy kliknąć w wybrany model i zapoznać się z jego specyfikacją. Nasi eksperci pozostają do Waszej dyspozycji – chętnie podpowiemy, które szafy socjalne BHP będą najlepsze do pomieszczenia, jakim Państwo dysponują. Inne warianty zaproponujemy do szatni w zakładzie pracy, inne polecimy do obiektów typu szkoła. Zapraszamy do kontaktu!