Szafy socjalne metalowe

Meble socjalne, szafki socjalne BHP to prosty sposób na urządzenie pomieszczeń szatniowych pracowników. Meble metalowe tego typu sprawdzą się również w innych miejscach, gdzie zachodzi konieczność zamiany, oraz przechowywania odzieży. Szafka BHP może znaleźć stosowanie np. w: klubach sportowych, szkołach (choć polecamy do tego specjalnie zaprojektowane linie szafek szkolnych), basenach, siłowniach i wszelkich tego typu obiektach.

Szafy socjalne są wykonane w różnych wersjach: pojedyncze, podwójne lub potrójne. W środku niektóre metalowe szafki bhp podzielono na dwie części, umożliwiające oddzielne umieszczanie odzieży roboczej i ubrań codziennych. Są to tzw. szafki ubraniowe. Istnieje również możliwość ustawienia szaf BHP na podstawach z ławką do siedzenia, pozwalających na wygodne przebranie się pracownika. Oprócz szaf pracowniczych polecamy i zapraszamy do zapoznania się z innym asortymentem mebli metalowych.

Meble socjalne w naszej ofercie:

szafki BHP dla pracowników

W poszukiwaniu mebli BHP, zapewniających trwałe i funkcjonalne rozwiązanie do zakładów pracy, natrafiliśmy na szafy pracownicze z metalu. Metalowa, malowana konstrukcja szafek BHP, oraz zastosowanie takich elementów, jak otwory wentylacyjne, sprzyjają higienicznemu przechowywaniu odzieży.

Naszym Klientom proponujemy szafy socjalne w różnorodnych wersjach: ubraniowe, skrytkowe, typu L oraz gospodarcze. Modele można pogrupować również pod kątem rozmiarów i dodatkowych udogodnień, np. w postaci ławeczki stałej lub wysuwanej.

Szafy socjalne będą rewelacyjnym wyborem do szatni, przebieralni, a także pokoi socjalnych. Zapewnienie odpowiedniego miejsca na odzież leży w obowiązkach pracodawcy i wynika z zasad BHP, których należy bezwzględnie przestrzegać. Jeśli więc chcieliby Państwo zaopatrzyć się w praktyczne, solidnie wykonane szafy socjalne, firma Gaudia wychodzi do Was z atrakcyjną ofertą.

Szafki socjalne BHP gwarancją bezpiecznego przechowywania odzieży roboczej i nie tylko

Szafy socjalne dla pracowników

Metalowa szafka BHP 

Skrojona na miarę potrzeb szafka pracownicza BHP jest nieodłącznym elementem wyposażenia pomieszczeń socjalnych w większości firm. Wszędzie tam, gdzie do wykonywania pracy konieczna jest zmiana odzieży na roboczą, pracodawcy muszą zapewnić odpowiednie warunki do przechowywania prywatnych ubrań. Wewnątrz skrytek, w jakie wyposażone są tego typu szafy socjalne, pracownicy mogą trzymać odzież, a także inne przedmioty, które nie są im potrzebne w pracy.

Szafy BHP posiadają zamknięcie na klucz, w związku z czym pozostawione w nich rzeczy są bezpieczne. Przemyślana konstrukcja i zastosowanie solidnej blachy, czynią te metalowe szafy BHP praktycznymi wyrobami na wiele lat intensywnego użytkowania przez pracowników. Funkcjonalna szafka BHP to po prostu idealne rozwiązanie.

W naszym asortymencie zebraliśmy kilkadziesiąt modeli szaf BHP w licznych wariantach. Są to meble socjalne, przeznaczone głównie do zakładów pracy. Modele ubraniowe zostały wyposażone w półki oraz drążek na wieszaki. Niektóre wersje posiadają też wydzielone strefy na odzież roboczą i prywatną (tzw. podział czyste/brudne), co sprzyja zachowaniu porządku i czystości.

Wyposażenie Gaudia cechuje się wysoką jakością, która zawsze idzie w parze z przystępną ceną. Jeżeli zainteresowały Państwa dostępne u nas szafki dla pracowników, prosimy kliknąć w wybraną kategorię, następnie w model i zapoznać się z jego specyfikacją.

Nasi eksperci pozostają do Waszej dyspozycji – chętnie podpowiemy, które meble socjalne BHP będą najlepsze do pomieszczenia, jakim Państwo dysponują. Inne warianty zaproponujemy do szatni w zakładzie pracy, inne polecimy do obiektów typu szkoła. Zapraszamy do kontaktu!

Meble socjalne BHP, które sprawdzą się w każdym zakładzie

Dzisiaj stawiając nową hale produkcyjną lub magazynową, projektanci bardzo mocno skupiają się na komforcie pracowników, tworząc oddzielne przestrzenie i pomieszczenia. Nie zawsze jednak tak było, więc czasami zajdzie potrzeba umiejscowienia obok siebie szafy na ubrania i – na przykład – szafy na dokumenty lub szafki kartotekowej. Takie przestrzenie narażone są na działanie różnych substancji oleistych, pyłu, tłuszczu w powietrzu (w szczególności w gastronomii i przemyśle spożywczym). Dobrze jest zatem wypełnić wnętrze odpornymi i łatwozmywalnymi metalowymi meblami. Zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści pomogą w odpowiednim zaaranżowaniu przestrzeni!