Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Szafy ubraniowe BHP

Firma Gaudia oferuje różnorodne szafy ubraniowe BHP, które przydadzą się w wielu branżach. Prezentujemy wysokiej klasy meble metalowe wykonane z największą starannością, z wykorzystaniem solidnych materiałów.

Prowadzimy stałą współpracę z rzetelnymi producentami, dlatego w asortymencie mamy tylko sprawdzone szafki, warte swojej ceny. Zamawiając towar za naszym pośrednictwem, można liczyć na atrakcyjny koszt zakupu i gwarancję producenta na wszystkie meble. W powyższym katalogu przedstawione są produkty marki Kart-Map.

Obecnie szafki ubraniowe BHP cieszą się ogromnym powodzeniem, zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Nic dziwnego, tego typu meble są doskonałym rozwiązaniem do zakładowych pomieszczeń socjalnych. W takim pomieszczeniu należy zapewnić pracownikom odpowiednie miejsce do przechowywania ubrań. Dotyczy to przede wszystkim firm wymagających od zatrudnionej kadry zmiany odzieży prywatnej na roboczą. Oferowane przez nas produkty metalowe stanowią idealną alternatywę dla standardowych mebli.

Szafy ubraniowe

Dbając o odpowiednie wyposażenie hal sportowych, siłowni i klubów fitness, nie można zapominać także o wydzieleniu odpowiedniej przestrzeni na szatnie, gdzie powinny się znaleźć funkcjonalne szafki socjalne. Takie meble ma w swojej ofercie nasz sklep Gaudia. Produkty z tej kategorii dostępne są w wielu wariantach, zarówno w wersji jedno-, jak i dwudrzwiowej (podwójnej). Szczególnie polecamy metalowe szafki ubraniowe z ławkami, które ułatwią przebieranie w naprawdę komfortowych warunkach. Wszystkie szafy ubraniowe BHP zostały zaprojektowane w taki sposób, by korzystanie z nich było łatwe nawet w przypadku, gdy powierzchnia szatni nie jest zbyt duża. W takich wypadkach świetnie sprawdzają się ławki wysuwane. Gdy nie są wykorzystywane, wsuwa się je pod szafę. Uniwersalne rozwiązania sprawiają, że szafki ubraniowe metalowe są niezwykle funkcjonalne, a ich atrakcyjna cena jeszcze bardziej zachęca do zakupu. Modele szaf ubraniowych dostępne w naszej ofercie można zamówić w wielu kolorach do wyboru i w kilku wymiarach, co pozwala na jej swobodne dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów.

Szafy ubraniowe z otworami wentylacyjnymi

Dzięki wykorzystaniu solidnej blachy czarnej przy produkcji, szafka ubraniowa BHP jest odporna na standardowe lekkie uszkodzenia mechaniczne, a przy wykorzystaniu blach ocynkowanych, także na inne niekorzystne czynniki, takie jak wilgoć czy korozje. Wszystkie modele z asortymentu zaopatrzono w praktyczne otwory wentylacyjne, które zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do zwilgotnienia przechowywanej odzieży. Zaletą dostępnych w Gaudii mebli metalowych jest też sposób wykończenia. Zewnętrzna powierzchnia produktów została pokryta wytrzymałą farbą (epoksydowo- poliestrową), naniesioną techniką proszkową. Taka metoda nakładania barwnika umożliwia jego równomierne rozmieszczenie, a także zmniejsza ryzyko powstania szpecących odprysków. Poza tym farba stanowi dodatkową barierę ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Metalowe szafy na ubrania

W katalogu firmy Gaudia szafka ubraniowa BHP dostępna jest w kilku interesujących odsłonach. Dlatego każdy klient znajdzie tutaj odpowiednią szafkę na swoje potrzeby.

Wszystkie meble są wysokie i wąskie, dzięki czemu można je pomieścić nawet w niewielkim pomieszczeniu socjalnym. Dla firm mających więcej pracowników polecamy warianty dwu- lub trzydrzwiowe. Ich cena jest niższa niż 2/3 wersji pojedynczych. Jednocześnie oferują dwa razy więcej miejsca do przechowywania. Meble z tej kategorii zaopatrzone są w bezpieczne zamki, do których ma dostęp wyłącznie właściciel szafki.

Na potrzeby obiektów komercyjnych, takich jak ośrodki sportowe czy siłownie, polecamy bardziej reprezentacyjne modele z wygodnymi ławeczkami. Dodatkowe siedzisko na pewno przyda się w trakcie zmiany odzieży i pozwoli zaoszczędzić miejsca na instalacji dodatkowych krzeseł w szatni. Szafki ubraniowe BHP z ławką dostępne są w naszym sklepie w bardzo dobrych cenach, które nie powinny być wyzwaniem dla budżetu przedsiębiorstwa.

Personalizacja szaf ubraniowych

Klienci naszego sklepu mają możliwość personalizacji składanych zamówień. Chociaż szafa ubraniowa BHP ma być przede wszystkim funkcjonalna, to powinna także pasować do aranżacji pomieszczenia socjalnego czy szatni. Jako doświadczeni dystrybutorzy mebli metalowych doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego umożliwiamy zmianę kolorystyki sprzedawanych produktów. Poza standardową, jasnopopielatą opcją, oferujemy też malowanie proszkowe w innych, estetycznych barwach: w czarnej, miętowo-zielonej i ciemnoniebieskiej. Z kolei za niewielką opłatą dostępne są kolory czerwony, ciemnobrązowy, szary i pomarańczowy. Szczegółowe informacje na temat możliwości zmian w tym zakresie można znaleźć w opisach konkretnych mebli.

Zachęcamy do składania zamówień na wysokiej klasy, pojemne szafy ubraniowe BHP, które oferujemy w wielu ciekawych wariantach. Polecamy się na potrzeby firm z wielu branż, jak również instytucji publicznych poszukujących niezawodnych mebli metalowych w dobrej cenie. Poszczególne produkty oferowane są z korzystnymi warunkami dostaw. Czasy realizacji także są atrakcyjne. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią asortymentu firmy Gaudia. W katalogu dostępne są meble medyczne, biurowe, warsztatowe, sejfy i wiele innych.

W odróżnieniu od sklepów jak Jula, OBI, Castorama czy Ikea zajmujemy się wyłącznie sprzedażą mebli metalowych, dzięki temu mamy dużą wiedzę na temat oferowanych szafek ubraniowych. Możemy również zaproponować rozwiązania systemowe w oparciu o spójny projekt i identyfikacje wizualną firmy. W takich rozwiązaniach kompleksowych zamówią Państwo wszystkie nasze metalowe meble, takie jak np. szafa na dokumenty, szafa kartototekowa, szafa na mapy.