Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Szafy gospodarcze

Przedstawiamy tu wielofunkcyjne szafy gospodarcze służące do przechowania odzieży, środków czystości, wiader, szczotek, itp. Meble tego typu ułatwiają pracę pracownikom socjalnym oraz służbom sprzątającym.
Szafy gospodarcze to szafy metalowe dwudrzwiowe o dużej funkcjonalności.
W zależności od potrzeb szafy gospodarcze SMD wyposażono w zależności od modelu w nieprzestawne półki lub przedział z półkami i przedział ubraniowy lub przedział z półkami i przedział na wiadro i szczotki.

Konstrukcja szaf gospodarczych wykonana jest z blachy stalowej malowanej farbą proszkową w wielu dostępnych kolorach z palety RAL. W standardzie RAL7035. Zwracamy uwagę, że półki w tych szafach są stałe (nieprzestawne).

Innym typem szaf gospodarczych są modele z serii KBS. Szafy KBS służą do dystrybucji artykułów BHP oraz do przechowania brudnej odzieży. Każda skrytka zamykana jest niezależnym kluczem, a wspólna rama umożliwia otwarcie wszystkich skrytek równocześnie. Osoba dystrybuująca materiały BHP ma dostęp do wszystkich skrytek dzięki czemu może kontrolować stan zapasów i regularnie je uzupełniać.
Podstawową zaletą metalowych szaf KBS jest znaczne obniżenie zużycia artykułów BHP, a co za tym idzie obniżenie kosztów. Moduły szafy KBS na brudną odzież umożliwiają w łatwy sposób wrzucenie brudnej odzieży przez otwór wrzutowy.