Metalowe szafki szkolne skrytkowe i ubraniowe. Profesjonalne Wyposażenie GAUDIA. Sprawdź naszą nową ofertę na meble do szatni i na korytarz szkolny!

Szafki szkolne to meble, z których uczniowie korzystają każdego dnia. Inwestycja w dobrej jakości wyposażenie znacząco podnosi komfort przebywania na terenie placówki. W szafkach zlokalizowanych w szatni, dzieci i młodzież mogą bezpiecznie przechować odzież wierzchnią oraz obuwie. Z kolei meble umieszczone na korytarzach, pozwalają zostawić w nich ciężkie książki i udać się na zajęcia wyłącznie z niezbędnymi materiałami. O tym, jak umiejętnie zagospodarować przestrzeń dostosowując ją do potrzeb uczniów, piszemy poniżej.

Szatnia szkolna musi być praktyczna i… ładna. Warto postawić na atrakcyjny kolor

Dobrze zaprojektowana szatnia w szkole ma odpowiednie wymiary, umożliwia swobodne przemieszczanie się między szafkami i oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań. Zgodnie z wymogami, wysokość takiego pomieszczenia musi wynosić minimum 2,5 metra, co daje szerokie pole do popisu w kwestii wyboru wyposażenia. Szafki szkolne dostępne w naszym sklepie występują w różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do wymiarów każdej szatni. Są to meble metalowe, a co za tym idzie, wyróżniają się solidnym wykonaniem i najwyższą jakością. Nie sposób nie wspomnieć o designerskim wyglądzie – to między innymi on sprawia, że uczniowie dobrze się czują, przebywając w szatni i z chęcią pozostawiają w niej swoje ubrania. Szafki szkolne które oferujemy, znakomicie prezentują się w kolorze podstawowym (jasny popiel), jednak prawdziwe wrażenie robią, gdy zostaną pokryte farbą proszkową, np. w odcieniu pomarańczowym lub fioletowym.

Wybierając wyposażenie do szatni szkolnej należy zwracać uwagę nie tylko na ich design, ale również na wymiar praktyczny. Niezawodne zamki szyfrowe bądź kłódkowe to konieczność! Uczniowie muszą mieć pewność, że ich ubrania pozostaną bezpieczne przez cały dzień. Przydatne będą również ławeczki: wysuwane lub z półkami na buty.

Korytarz w szkole powinien być funkcjonalny, a przy tym kolorowy i inspirujący!

Era szarych, monotonnych korytarzy szkolnych już dawno za nami. Dziś przestrzeń aranżuje się tak, aby dostarczała wielu bodźców – powinna pozytywnie nastrajać, wywoływać dobre skojarzenia. Szafki szkolne powinny tworzyć atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu przyjaźni, relaksowaniu się między lekcjami. To przy nich toczy się większość rozmów, tych dotyczących lekcji, jak i spraw prywatnych. Decydując się na zakup szafek z metalu należy więc szukać rozwiązań, które usatysfakcjonują uczniów w różnym wieku. Priorytetowa jest możliwość wygodnego przechowywania książek czy przyborów szkolnych. Bez obaw – zapewniają ją wszystkie standardowe skrytki z oferty Wyposażenie Gaudia. Nasz asortyment obejmuje różnorodne szafki szkolne, w tym blaszane modele z wieszakami i półkami. Dostarczamy pierwszorzędne meble dla szkół, dostosowując je do konkretnych wymogów Klienta. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy szafy i szafki, jakich Państwo szukają!