Svenbox Meble biurowe

Meble biurowe Svenbox to system mebli znanych w całym kraju. Jedna z największych fabryk meblowych w Polsce MDD, po wnikliwej analizie oczekiwań rodzimego rynku względem prostego i zapewniającego komfort pracy wyposażenia biur, postanowiła stworzyć linię mebli biurowych, która odpowie na potrzeby szerokiego grona Klientów. Tak powstał system Svenbox i podobny Invest- kolekcja prostych, niezawodnych, wygodnych w użytkowaniu mebli biurowych.

Svenbox

Właścicielem marki Svenbox jest Fabryka Mebli Biurowych MDD – znana firma, która na rynku producentów mebli biurowych od wielu lat zajmuje czołową pozycję. Jako lider branży, oferuje ona wyroby najwyższej jakości, które charakteryzują się nowoczesnym designem, są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki współpracy z gronem wybitnych projektantów – zarówno krajowych, jak i zagranicznych, twórca marki Svenbox może zaoferować sprawdzone i praktyczne rozwiązania do biur.

Meble Svenbox to szeroki wybór różnorodnych mebli do biur, gabinetów oraz recepcji. Kolekcję mebli Svenbox tworzą systemy EKO, VIK, ART oraz ECHO. Są to meble gabinetowe oraz biurowe pracownicze. Ofertę wzbogacają także systemy lad recepcyjnych. System Invest opiera się na tych samych bryłach mebli, oferowany jest jednak w innej kolorystyce.

Wszystkie meble marki Svenbox charakteryzują się dobrą precyzją wykonania. Ich produkcja objęta jest ciągłą kontrolą jakości. Wybierając meble biurowe Svenbox, można mieć pewność ich wieloletniej trwałości. Szeroki wybór elementów systemu umożliwia dowolną aranżację przestrzeni biurowej a przemyślana konstrukcja mebli ułatwia organizację miejsca pracy oraz uatrakcyjnia jego wizerunek.

Meble biurowe Svenbox