tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy kartotekowe

Szafy kartotekowe

Obowiązkowym wyposażeniem każdego biura medycznego muszą być szafy kartotekowe, dlatego jeśli aranżujesz tego typu powierzchnię, nie możesz zapomnieć o skorzystaniu z naszej wyjątkowej oferty. Tylko u nas wszystkie szafy kartotekowe dostępne są w szerokiej ofercie modeli i kolorów, dzięki czemu każdy klient może wybrać najkorzystniejsze, indywidualnie dopasowane rozwiązania. Nasza oferta szaf kartotekowych obejmuje szafy jedno i wieloszufladowe, a także kontenery przybiurkowe, które dzięki zamontowanym kółkom można dowolnie przesuwać. Szafy kartotekowe z naszej oferty sprawdzą się w sekretariatach i recepcjach medycznych, oraz we wszystkich innych tego typu miejscach, gdzie konieczne jest przechowywanie ważnych dokumentów (indeksów, kart osobowych, korespondencji). Dajemy pełną gwarancje trwałości i stabilności wszystkich produktów dostępnych w ramach naszej oferty. Szafy kartotekowe z firmy Gaudia to gwarancja niezawodności, funkcjonalności i najbardziej atrakcyjnej ceny na rynku.

Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.