Wyświetlanie 1–20 z 95 wyników

Szafki kartotekowe

Szafy kartotekowe są istotną częścią wyposażenia wszelakiego rodzaju biur. Czy to organa administracji, czy to placówki medyczne – wszędzie wykorzystuje się metalowe szafy kartotekowe na dokumenty B5. Nasza oferta szaf jest szeroka może pomóc przy odpowiednim zagospodarowaniu miejsca pracy. Szafki kartotekowe wytwarza się w kilku podstawowych formatach np. A4, A5, B5… szafy posiadają różną ilość szuflad, co pozwala łatwiej dobrać szafę do potrzeb. W praktyce zawsze znajdziemy szafy, które spełnią oczekiwania klienta. Szafy metalowe mogą być malowane w rożnych kolorach z palety RAL, co ułatwia czasem zachowanie kolorów w danym pomieszczeniu.

Szafa kartotekowa – charakterystyka

Kolory frontów szuflad i korpusów mogą być różne. Szuflady w szafach przesuwają się po prowadnicach teleskopowych posiadających blokadę zabezpieczającą przed wypadnięciem. Maksymalne obciążenie prowadnic szuflady w poszczególnych modelach sięga do 80 kg. Szafy posiadają blokadę pozwalającą na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje niezbędną stabilność podczas codziennej pracy. Szafy zamykane są pojedynczym centralnym zamkiem.

Szafy KartMap do przechowywania dokumentów wyposażono w stopki regulacyjne, które umożliwiają ich skuteczne i łatwe wypoziomowanie. Jest to istotne, gdy stoją na krzywym lub nierównym podłożu. Stopki można wyregulować tak, aby szafa kartotekowa stała prosto, dzięki czemu unikniemy samoczynnego otwierania się szuflad lub ich blokady. Elementy te są wykręcane, więc w razie potrzeby można je szybko usunąć. Szafa kartotekowa KartMap z regulowanymi stopkami została wprowadzona w odpowiedzi na prośby naszych klientów. Stopki to tylko jedna z wielu cech świadczących o wysokiej funkcjonalności tych mebli metalowych. Proponowane przez nas szafy na kartoteki są praktyczne i użyteczne. W naszej ofercie można znaleźć różne modele, m.in. takie, gdzie każda szuflada przystosowana jest do bezpiecznego przechowywania teczek zawieszkowych i segregatorów o różnym formacie (A-4 lub A-3).

Szafki kartotekowe czyli mobilne kontenery pod biurko

Gaudia - Szafy kartotekowe

Czy wyobrażają sobie Państwo sprawnie funkcjonujące biuro, w którym brakuje mebli do przechowywania dokumentów? My nie. Co za tym idzie, wyposażenie GAUDIA musiało objąć szafy kartotekowe w różnorodnych wariantach. Wieloletnia obecność w branży nauczyła nas, że praktyczna szafa kartotekowa to obowiązkowy element meblowy w gabinetach lekarskich, biurze, sekretariacie, placówkach edukacyjnych, zakładach pracy… Słowem, we wszystkich instytucjach, gdzie zachodzi potrzeba gromadzenia dokumentów i zachowania wygodnego dostępu do zawartych w nich danych. Szafa kartotekowa służy przechowywaniu papierowej dokumentacji w funkcjonalny sposób. Producenci przewidują między innymi opcję wysunięcia tylko jednej szuflady i szybkiego odnalezienia potrzebnego dokumentu. To bardzo praktyczne rozwiązanie cenione przez przedsiębiorców, archiwistów oraz pracowników różnych instytucji. Jednak wysoka funkcjonalność to nie wszystko. Szafa kartotekowa proponowana przez wyposażenie GAUDIA charakteryzuje się także schludnym, profesjonalnym wyglądem i dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne. Ze względu na swoją konstrukcję jest dużo bardziej wytrzymała i trwała od mebli wykonanych z drewna. Dlatego też metalowe szafy do przechowywania dokumentów cieszą się tak dużą popularnością w wielu firmach, instytucjach i zakładach pracy. Zapraszamy Państwa do przekonania się, jakie szafki kartotekowe czekają w naszym asortymencie.

Szafa kartotekowa – sposób na porządek w dokumentacji

W firmie Gaudia szafy na kartoteki są dostępne w wielu wersjach, a ich cena różni się w zależności od wybranego wariantu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy modele przeznaczone do teczek wiszących, do kopert B5, dokumentów w formacie A4, A5, A6, a także do kart osobowych i płyt CD. Każda sprzedawana przez nas szafa kartotekowa jest wyrobem metalowym, wykonanym z solidnej blachy. Niektóre z dostępnych szaf łączą w sobie kilka funkcji, pozwalając na komfortowe przechowywanie dokumentacji w różnych formatach (np. szafy aktowo-kartotekowe). Jako doświadczony dystrybutor mebli z metalu oferujemy szafy, cechujące się stabilną konstrukcją i doskonałą wytrzymałością. Produkty z tej kategorii malowane są farbą proszkową, co dodatkowo zabezpiecza je przez korozją oraz nadaje im walorów estetycznych. Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się szafa kartotekowa dwurzędowa do kart osobowych B5 i A4, wyposażona w szuflady o udźwigu do 80 kg. Kulkowe prowadnice o podwójnym wysuwie zapewniają ochronę przed wypadaniem i sprzyjają wygodnemu korzystaniu z mebla. Nie ma też ryzyka, że szuflada sama się otworzy! W naszym asortymencie zgromadziliśmy szafy kartotekowe wieloszufladowe, które po wypoziomowaniu zachowują idealną stabilność. Co ważne, bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości. Jeżeli rozważają Państwo wdrożenie rozwiązania porządkującego dokumentację, szafa kartotekowa z pewnością Was zainteresuje.