Szafy na kartoteki

Szafy kartotekowe są istotną częścią wyposażenia wszelakiego rodzaju biur. Czy to organa administracji, czy to placówki medyczne – wszędzie wykorzystuje się metalowe szafy kartotekowe na dokumenty B5. Nasza oferta szaf jest szeroka może pomóc przy odpowiednim zagospodarowaniu miejsca pracy. Szafy kartotekowe wytwarza się w kilku podstawowych formatach np. A4, A5, B5… szafy posiadają różną ilość szuflad, co pozwala łatwiej dobrać szafę do potrzeb. W praktyce zawsze znajdziemy szafy, które spełnią oczekiwania klienta. Szafy metalowe mogą być malowane w rożnych kolorach z palety RAL, co ułatwia czasem zachowanie kolorów w danym pomieszczeniu.

Kolory frontów szuflad i korpusów mogą być różne. Szuflady w szafach przesuwają się po prowadnicach teleskopowych posiadających blokadę zabezpieczającą przed wypadnięciem. Maksymalne obciążenie prowadnic szuflady w poszczególnych modelach sięga do 80 kg. Szafy posiadają blokadę pozwalającą na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje niezbędną stabilność podczas codziennej pracy. Szafy zamykane są pojedynczym centralnym zamkiem.

Szafy KartMap wyposażono w stopki regulacyjne. Stopki pomagają wypoziomować szafy. Jest to istotne gdy szafy stoją na krzywym podłożu. Stopki można wyregulować tak, aby szafka stała prosto, dzięki czemu unikniemy samoczynnego otwierania się szuflad lub ich blokady. Stopki są wykręcane, więc w razie potrzeby można je usunąć. Stopki regulowane zostały wprowadzone na prośbę klientów i są tylko przykładem wysokiej funkcjonalności szaf. Proponowane przez nas szafy na kartoteki są praktyczne i użyteczne.

Proponujemy również w tej kategorii produktów, wygodne w użyciu mobilne metalowe kontenery pod biurko.