Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Szafy na broń Konsmetal

Właściciel broni powinien odpowiednio zadbać o właściwe jej zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych. To zarówno obowiązek narzucony przez ustawę, jak i fundamentalna zasada bezpieczeństwa, której wykorzystanie w praktyce pomoże uniknąć ewentualnych problemów, związanych z niepożądanym dostępem do broni. Szafy MLB pomogą zadbać, aby przechowywana broń była bezpieczna.

Szafy na broń MLB Konsmetal posiadają:
Certyfikat IMP w klasie S1. Szafy zgodne z normą PN-EN 14450 w klasie S1 i wymogami MSWiA (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26.08.2014 r. DZ.U. 2014 poz. 1224 oraz Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 11 grudnia 2013 r. (DZ.U. poz. 1714 z dnia 31.12.2013 r.).
Progi Antywłamaniowe. Specjalny system, który wielokrotnie zwiększy ochronę przed wykorzystaniem łomu podczas próby włamania.
Mocną konstrukcję korpusu (blacha 3mm) i drzwi. Szafy o konstrukcji jednopłaszczowej.
W wybranych modelach osobno zamykane skarbczyki.

Z kolei model szafy SLB 150P/6 to najmocniejszy sejf na broń długą w swojej klasie. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przechowywanie broni ma podwyższone ryzyko. Sejf SLB kl. I w stosunku do zwykłych szaf na broń, charakteryzuje się znacznie wyższą klasą odporności na włamanie, a co za tym idzie dużo mocniejszą konstrukcją (opatentowana rama antywłamaniowa, wielopłaszczowa konstrukcja korpusu i drzwi…).