Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szafy na dokumenty niejawne kl. C.

W ramach klasy C znajdują się szafy na dokumenty niejawne o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE. Szafy na dokumenty w klasie C wyposażone są w wysokiej klasy zamki i systemy zabezpieczeń, zaś ich stopień bezpieczeństwa potwierdzają certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Szafy na dokumenty Konsmetal

Jednym z najbardziej cenionych marek w tej klasie produktów jest Konsmetal. Szafy na dokumenty Konsmetal w klasie C posiadają certyfikaty wydane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie do przechowywania:

  • Dokumentów ściśle tajnych zgodnie z wymogami Zarządzenia NR57/MON z dnia 16 grudnia 2011 oraz NR46/MON z dnia 24 grudnia 2013 r., klasa C;
  • Dokumentów niejawnych, klasa C (wg Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1 czerwca 2010r);
  • Dokumentów niejawnych, klasa C (wg Zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 stycznia 2014r.;
  • Dokumentów niejawnych typ 2 (wg Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012 r. w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczenia informacji niejawnych).

Konsmetal szafy na dokumenty ściśle tajne

Szafy na dokumenty Konsmetal ściśle tajne w klasie C wykorzystywane są głównie z kancelariach tajnych, jednostkach wojskowych, jednostkach organów państwowych, kancelariach prawnych i notarialnych. Korpus i drzwi szafy pancernych zostały wykonane z blachy stalowej o wysokiej odporności na włamanie. Drzwi szaf klasy C są blokowane rozbudowanym mechanizmem ryglowym na trzech krawędziach. Szafa na dokumenty ściśle tajne Konsmetal zostały wyposażone w dwa atestowane zamki: kluczowy klasy B i szyfrowy klasy B. Dodatkowo zamek szyfrowy klasy B w szafie na dokumenty klasy C jest zabezpieczony przed działaniem destrukcyjnym, w tym przed przewierceniem i atakiem radiologicznym. Półki w standardzie posiadają regulację wysokości zawieszenia. Kąt otwarcia drzwi w szafie jednodrzwiowej wynosi 90 stopni, a w szafie dwudrzwiowej wynosi 180 stopni.

Dokumenty poufne możesz przechowywać także w innych metalowych meblach biurowych

W swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór metalowych mebli biurowych, które znajdą zastosowanie w wielu organizacjach, przedsiębiorstwach oraz instytucjach. Jednym z popularniejszych w naszej ofercie mebli jest szafa kartotekowa, która doskonale uzupełnia ochronę danych osobowych przy szafach na dokumenty niejawne.