Wyświetlanie 1–20 z 30 wyników

SZAFY METALOWE NA DOKUMENTY POUFNE

Szafy metalowe na dokumenty w kl.A, to typ szaf, które służą do bezpiecznego przetrzymywania poufnych dokumentów (Klienci najchętniej wybierają te meble jako szafy na akta osobowe, chociaż typowe szafy RODO umieszczono w innej kategorii https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/szafy-biurowe-metalowe/ ), ważnych pieczątek, sprzętu firmowego oraz innych przedmiotów wymagających zwiększonej ochrony. Szafy metalowe na akta w klasie A występują w kilku szerokościach 500, 600, 700, 800, 900, 1000 i 1200 mm, co w praktyce zawsze pozwala dobrać model do pomieszczenia.

Szafy pancerne na dokumenty

Oferujemy również szafy certyfikowane w kl.A z możliwością przechowywania nawet dokumentów formatu A3. Prosimy tu zwrócić uwagę na szafy wzmocnione serii ST z certyfikatem kl.A, które wśród szaf na dokumenty poufne zasługują na określenie “szafy pancerne”. Wykonano je z grubszej blachy 1,5-2mm, co przekłada się poza wytrzymałością, również na wagę szaf. Jednocześnie to największe szafy w kl.A na rynku. Duży wybór szaf pozwala nam zawsze znaleźć produkt odpowiedni do warunków w pomieszczeniu, czy też potrzeb klienta. Szafy metalowe na dokumenty (nie tylko w klasie A) są bez wątpienia najpopularniejszym rozwiązaniem na archiwizację dokumentów w instytucjach publicznych, archiwach i biurach.

SZAFY NA DOKUMENTY POUFNE KLASA A

Szafy metalowe na dokumenty tego typu, w stosunku do zwykłych szaf biurowych, są wzmocnione, posiadają stalowe drzwi (z zamkiem klasy A) o zwiększonej odporności na włamanie i z lepszym ryglowaniem, oraz często dodatkowo chronioną, zamykaną osobnym zamkiem skrytkę. Czasem w modelach szaf skrytka wewnętrzna występuje w kilku rozmiarach i jest jedną z opcji do dokupienia. Polecamy uwadze również serię sejfów firmy Konsmetal. Tańsze modele o większych gabarytach również świetnie się sprawdzą jako metalowy mebel do przechowywania tego typu dokumentacji.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ SZAFY PANCERNE KONSMETAL i METALKAS:

  • Klasa B (na dokumenty niejawne o klauzuli TAJNE wg MON)
  • Klasa S1 (szafy z klauzulą „tajne” wg RM), S2 i 0 (na dokumenty z klauzulą „ściśle tajne” wg RM)
  • Klasa C (do przechowywania dokumentów niejawnych o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE wg MON)

Oraz sejfy i szafy ognioodporne (Chubbsafes, Valberg, Metalkas) w różnych klasach.
Uwaga: Niektóre szafy na dokumenty mogą być w magazynie. Nie wszystkie modele certyfikowanych szaf w klasie A przedstawione są na stronie – prosimy o kontakt z działem handlowym. Poza szafami metalowymi posiadamy w sprzedaży sejfy i kasy pancerne.

Szafy metalowe na akta - szafy metalowe na dokumenty

Jak już wspomniano szafy w kl. A są chętnie wybierane jako szafy na akta osobowe. W tej grupie szaf na akta osobowe i inne dokumenty zgromadziliśmy szafy pancerne, spełniające wszelkie wymogi, pozwalające na przechowywanie dokumentacji niejawnej. Mamy do zaoferowania metalowe meble, które sprawdzą się w biurach, urzędach, kancelariach prawnych i sekretariatach oraz tam, gdzie konieczna jest archiwizacja dokumentów, opatrzonych klauzulą „poufne”. Szafy pancerne na dokumenty bazują na metalowej konstrukcji. Są wyposażone w niezawodny system ryglowania, certyfikowane zamki i pozwalają bezpiecznie przechowywać akta osobowe – skutecznie chroniąc je przez dostaniem się w niepowołane ręce. Wśród bogatej oferty firmy Gaudia natrafią Państwo na szafy na akta osobowe i dokumenty, zróżnicowane pod względem kasy, rozmiarów oraz udogodnień. Jako doświadczony dostawca mebli z metalu, proponujemy szafy pancerne od zaufanych producentów.

W kolekcjach Gaudia znalazła się szafa pancerna na dokumenty i akta – w różnych wariantach

Dobrze wiemy, że ilu Klientów, tyle potrzeb. W związku z tym pancerne szafy na akta osobowe proponujemy w wielu modelach i rozmiarach. Wszystkie posiadają atestowane zamki. Opcją w wielu modelach mogą być inne rodzaje zamków. Sprzedajemy modele jedno- oraz dwudrzwiowe, uwzględniając możliwości małych i większych pomieszczeń. Stąd w asortymencie solidne szafy pancerne na dokumenty o kompaktowych lub dużych wymiarach, wykonane z blachy o odpowiedniej grubości. Ofertę naszej firmy kierujemy między innymi do właścicieli firm, archiwów oraz osób, zarządzających instytucjami publicznymi. Szafa pancerna na dokumenty znajdzie zastosowanie również w zakładach produkcyjnych i innych firmach, gdzie należy zachować tajność wynagrodzeń, a także odpowiednio przechowywać inne dokumenty o charakterze poufnym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z funkcjonalnym wyposażeniem Gaudia z tej kategorii. Co ciekawe, wybrane przez nas szafy pancerne na dokumenty, w tym szafy na akta osobowe, mogą służyć nie tylko do magazynowania ważnej dokumentacji, ale również sprzętu komputerowego. Wzmocnione modele z dodatkowymi schowkami idealnie nadają się do zabezpieczenia wartościowych rzeczy, które nie powinny być ogólnodostępne. Jeśli zaciekawiły Państwa szafy pancerne na dokumenty, jakie goszczą w naszym sklepie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, spersonalizujemy produkt wyposażając go w wybrane dodatki i zajmiemy się dostawą szafy pod wskazany adres.