Wyświetlanie 1–20 z 41 wyników

Szafy na dokumenty poufne klasy A

Oferowane w firmie Gaudia szafy na dokumenty w kl. A, to typ mebli, które służą do bezpiecznego przetrzymywania pism poufnych, ważnych pieczątek, sprzętu firmowego oraz innych przedmiotów wymagających zwiększonej ochrony. Klienci najchętniej wybierają ten wariant do przechowywania akt osobowych, chociaż typowe szafy biurowe RODO umieszczono w innej kategorii.

Produkty na akta w klasie A występują w kilku szerokościach 500, 700, 900, 1000 i 1200 mm, co w praktyce zawsze pozwala dobrać model do pomieszczenia.

Szafy na dokumenty – dostępne warianty

W ofercie dostępna jest też szafa na dokumenty z certyfikatem  kl. A z możliwością przechowywania nawet pism formatu A3. Prosimy tu zwrócić uwagę na warianty wzmocnione serii ST z certyfikatem kl. A, które wśród kategorii mebli na akta poufne zasługują na określenie “szafy pancerne”. Wykonano je z grubszej blachy 1,5-2mm, co przekłada się poza wytrzymałością, również na wagę modelu. Jednocześnie to największe meble w kl. A na rynku.

Duży wybór wyrobów do przechowywania pozwala nam zawsze znaleźć produkt odpowiedni do warunków w pomieszczeniu, czy też potrzeb klienta. Szafy na dokumenty (nie tylko w klasie A) są bez wątpienia najpopularniejszym rozwiązaniem na archiwizację akt w instytucjach publicznych, archiwach i biurach. Natomiast do przechowywania zwykłych dokumentów sprawdzi się szafa kartotekowa, którą także mamy w ofercie.

Szafy na dokumenty poufne – wzmocniona konstrukcja

Prezentowane przez nas szafy na dokumenty, w stosunku do zwykłych wersji biurowych, są wzmocnione, posiadają stalowe drzwi (z zamkiem klasy A) o zwiększonej odporności na włamanie i z lepszym ryglowaniem, oraz często dodatkowo chronioną, zamykaną osobnym zamkiem skrytkę. W niektórych modelach skrytka wewnętrzna występuje w kilku rozmiarach i jest jedną z opcji do dokupienia. Polecamy uwadze również serię sejfów firmy Konsmetal. Tańsze modele o większych gabarytach również świetnie się sprawdzą jako metalowy mebel do przechowywania tego typu dokumentacji.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ SZAFY PANCERNE KONSMETAL i METALKAS:

  • Klasa B (na dokumenty niejawne o klauzuli TAJNE wg MON)
  • Klasa S1 (produkty z klauzulą „tajne” wg RM), S2 i 0 (na pisma z klauzulą „ściśle tajne” wg RM)
  • Klasa C (do przechowywania dokumentów niejawnych o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE wg MON)

Oraz sejfy i szafy ognioodporne (Chubbsafes, Valberg, Metalkas) w różnych klasach.
Uwaga: Niektóre szafy na dokumenty mogą być w magazynie. Nie wszystkie modele certyfikowanych produktów w klasie A przedstawione są na stronie – prosimy o kontakt z działem handlowym. Poza wyrobami z tej kategorii posiadamy w sprzedaży sejfy i kasy pancerne.

Szafa metalowa na dokumenty

Jak już wspomniano, produkty w kl. A są chętnie wybierane do przechowywania akt osobowych. W tej grupie meble na akta osobowe i inne pisma zgromadziliśmy szafy pancerne, spełniające wszelkie wymogi, pozwalające na przechowywanie dokumentacji niejawnej. Mamy do zaoferowania metalowe meble, które sprawdzą się w biurach, urzędach, kancelariach prawnych i sekretariatach oraz tam, gdzie konieczna jest archiwizacja pism, opatrzonych klauzulą „poufne”. Szafy pancerne na dokumenty bazują na metalowej konstrukcji. Są wyposażone w niezawodny system ryglowania, certyfikowane zamki i pozwalają bezpiecznie przechowywać akta osobowe – skutecznie chroniąc je przez dostaniem się w niepowołane ręce. Wśród bogatej oferty firmy Gaudia natrafią Państwo na szafy akta osobowe, zróżnicowane pod względem kasy, rozmiarów oraz udogodnień. Jako doświadczony dostawca mebli z metalu, proponujemy wyroby pochodzące wyłącznie od zaufanych producentów.

W kolekcjach Gaudia znalazła
się wzmocniona szafa na akta i dokumenty – w różnych wariantach

Dobrze wiemy, że ilu Klientów, tyle potrzeb. W związku z tym pancerne szafy na akta osobowe proponujemy w wielu modelach i rozmiarach. Wszystkie posiadają atestowane zamki. Opcją w wielu modelach mogą być inne rodzaje zamków. Sprzedajemy modele jedno oraz dwudrzwiowe, uwzględniając możliwości małych i większych pomieszczeń. Stąd w asortymencie solidne szafy pancerne na dokumenty o kompaktowych lub dużych wymiarach, wykonane z blachy o odpowiedniej grubości. Ofertę naszej firmy kierujemy między innymi do właścicieli firm, archiwów oraz osób, zarządzających instytucjami publicznymi.

Szafa pancerna na dokumenty znajdzie zastosowanie również w zakładach produkcyjnych i innych firmach, gdzie należy zachować tajność wynagrodzeń, a także odpowiednio przechowywać inne pisma o charakterze poufnym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z funkcjonalnym wyposażeniem Gaudia z tej kategorii.

Co ciekawe, wybrane przez nas szafy na dokumenty, w tym wersje na akta osobowe, mogą służyć nie tylko do magazynowania ważnej dokumentacji, ale również sprzętu komputerowego. Wzmocnione modele z dodatkowymi schowkami idealnie nadają się do zabezpieczenia wartościowych rzeczy, które nie powinny być ogólnodostępne. Jeśli zaciekawiły Państwa szafy na dokumenty czy szafy RODO, jakie goszczą w naszym sklepie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, spersonalizujemy produkt, wyposażając go w wybrane dodatki i zajmiemy się dostawą mebli pod wskazany adres.