Wyświetlanie 1–20 z 30 wyników

SZAFY METALOWE NA DOKUMENTY POUFNE

Szafy metalowe na dokumenty w kl.A, to typ szaf, które służą do bezpiecznego przetrzymywania poufnych dokumentów (Klienci najchętniej wybierają te meble jako szafy na akta osobowe, chociaż typowe szafy RODO umieszczono w innej kategorii https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/szafy-biurowe-metalowe/ ), ważnych pieczątek, sprzętu firmowego oraz innych przedmiotów wymagających zwiększonej ochrony. Szafy metalowe na akta w klasie A występują w kilku szerokościach 500, 600, 700, 800, 900, 1000 i 1200 mm, co w praktyce zawsze pozwala dobrać model do pomieszczenia.

Szafy pancerne na dokumenty

Oferujemy również szafy certyfikowane w kl.A z możliwością przechowywania nawet dokumentów formatu A3. Prosimy tu zwrócić uwagę na szafy wzmocnione serii ST z certyfikatem kl.A, które wśród szaf na dokumenty poufne zasługują na określenie “szafy pancerne”. Wykonano je z grubszej blachy 1,5-2mm, co przekłada się poza wytrzymałością, również na wagę szaf. Jednocześnie to największe szafy w kl.A na rynku. Duży wybór szaf pozwala nam zawsze znaleźć produkt odpowiedni do warunków w pomieszczeniu, czy też potrzeb klienta. Szafy metalowe na dokumenty (nie tylko w klasie A) są bez wątpienia najpopularniejszym rozwiązaniem na archiwizację dokumentów w instytucjach publicznych, archiwach i biurach.

SZAFY NA DOKUMENTY POUFNE KLASA A

Szafy metalowe na dokumenty tego typu, w stosunku do zwykłych szaf biurowych, są wzmocnione, posiadają stalowe drzwi (z zamkiem klasy A) o zwiększonej odporności na włamanie i z lepszym ryglowaniem, oraz często dodatkowo chronioną, zamykaną osobnym zamkiem skrytkę. Czasem w modelach szaf skrytka wewnętrzna występuje w kilku rozmiarach i jest jedną z opcji do dokupienia. Polecamy uwadze również serię sejfów firmy Konsmetal. Tańsze modele o większych gabarytach również świetnie się sprawdzą jako metalowy mebel do przechowywania tego typu dokumentacji.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ SZAFY PANCERNE KONSMETAL i METALKAS:

  • Klasa B (na dokumenty niejawne o klauzuli TAJNE wg MON)
  • Klasa S1 (szafy z klauzulą „tajne” wg RM), S2 i 0 (na dokumenty z klauzulą „ściśle tajne” wg RM)
  • Klasa C (do przechowywania dokumentów niejawnych o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE wg MON)

Oraz sejfy i szafy ognioodporne (Chubbsafes, Valberg, Metalkas) w różnych klasach.
Uwaga: Niektóre szafy na dokumenty mogą być w magazynie. Nie wszystkie modele certyfikowanych szaf w klasie A przedstawione są na stronie – prosimy o kontakt z działem handlowym. Poza szafami metalowymi posiadamy w sprzedaży sejfy i kasy pancerne.

Szafy metalowe na akta - szafy metalowe na dokumenty