Wyświetlanie 1–20 z 41 wyników

Szafy z metalu na dokumenty poufne klasy A

Oferowane w firmie Gaudia metalowe szafy na dokumenty w kl. A, to typ mebli, które służą do bezpiecznego przetrzymywania pism poufnych (Klienci najchętniej wybierają ten wariant do przechowywania akt osobowych, chociaż typowe szafy biurowe metalowe RODO umieszczono w innej kategorii ), ważnych pieczątek, sprzętu firmowego oraz innych przedmiotów wymagających zwiększonej ochrony. Produkty na akta w klasie A występują w kilku szerokościach 500, 700, 900, 1000 i 1200 mm, co w praktyce zawsze pozwala dobrać model do pomieszczenia.

Szafy na dokumenty

W ofercie dostępna jest też szafa metalowa na dokumenty z certyfikatem  kl. A z możliwością przechowywania nawet pism formatu A3. Prosimy tu zwrócić uwagę na warianty wzmocnione serii ST z certyfikatem kl. A, które wśród kategorii mebli na akta poufne zasługują na określenie “szafy pancerne”. Wykonano je z grubszej blachy 1,5-2mm, co przekłada się poza wytrzymałością, również na wagę modelu. Jednocześnie to największe meble w kl. A na rynku. Duży wybór wyrobów do przechowywania pozwala nam zawsze znaleźć produkt odpowiedni do warunków w pomieszczeniu, czy też potrzeb klienta. Szafy metalowe na dokumenty (nie tylko w klasie A) są bez wątpienia najpopularniejszym rozwiązaniem na archiwizację akt w instytucjach publicznych, archiwach i biurach. Natomiast do przechowywania zwykłych dokumentów sprawdzi się szafa kartotekowa, którą także mamy w ofercie.

Szafy na dokumenty poufne klasy A

Prezentowane przez nas szafy metalowe na dokumenty, w stosunku do zwykłych wersji biurowych, są wzmocnione, posiadają stalowe drzwi (z zamkiem klasy A) o zwiększonej odporności na włamanie i z lepszym ryglowaniem, oraz często dodatkowo chronioną, zamykaną osobnym zamkiem skrytkę. W niektórych modelach skrytka wewnętrzna występuje w kilku rozmiarach i jest jedną z opcji do dokupienia. Polecamy uwadze również serię sejfów firmy Konsmetal. Tańsze modele o większych gabarytach również świetnie się sprawdzą jako metalowy mebel do przechowywania tego typu dokumentacji.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ SZAFY PANCERNE KONSMETAL i METALKAS:

  • Klasa B (na dokumenty niejawne o klauzuli TAJNE wg MON)
  • Klasa S1 (produkty z klauzulą „tajne” wg RM), S2 i 0 (na pisma z klauzulą „ściśle tajne” wg RM)
  • Klasa C (do przechowywania dokumentów niejawnych o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE wg MON)

Oraz sejfy i szafy ognioodporne (Chubbsafes, Valberg, Metalkas) w różnych klasach.
Uwaga: Niektóre szafy na dokumenty mogą być w magazynie. Nie wszystkie modele certyfikowanych produktów w klasie A przedstawione są na stronie – prosimy o kontakt z działem handlowym. Poza wyrobami z tej kategorii posiadamy w sprzedaży sejfy i kasy pancerne.

Szafa metalowa na dokumenty

Jak już wspomniano, produkty w kl. A są chętnie wybierane do przechowywania akt osobowych. W tej grupie meble na akta osobowe i inne pisma zgromadziliśmy szafy pancerne, spełniające wszelkie wymogi, pozwalające na przechowywanie dokumentacji niejawnej. Mamy do zaoferowania metalowe meble, które sprawdzą się w biurach, urzędach, kancelariach prawnych i sekretariatach oraz tam, gdzie konieczna jest archiwizacja pism, opatrzonych klauzulą „poufne”. Szafy pancerne na dokumenty bazują na metalowej konstrukcji. Są wyposażone w niezawodny system ryglowania, certyfikowane zamki i pozwalają bezpiecznie przechowywać akta osobowe – skutecznie chroniąc je przez dostaniem się w niepowołane ręce. Wśród bogatej oferty firmy Gaudia natrafią Państwo na szafy akta osobowe, zróżnicowane pod względem kasy, rozmiarów oraz udogodnień. Jako doświadczony dostawca mebli z metalu, proponujemy wyroby pochodzące wyłącznie od zaufanych producentów.

W kolekcjach Gaudia znalazła
się wzmocniona szafa na akta i dokumenty w różnych wariantach

Dobrze wiemy, że ilu Klientów, tyle potrzeb. W związku z tym pancerne szafy metalowe na akta osobowe proponujemy w wielu modelach i rozmiarach. Wszystkie posiadają atestowane zamki. Opcją w wielu modelach mogą być inne rodzaje zamków. Sprzedajemy modele jedno oraz dwudrzwiowe, uwzględniając możliwości małych i większych pomieszczeń. Stąd w asortymencie solidne szafy pancerne na dokumenty o kompaktowych lub dużych wymiarach, wykonane z blachy o odpowiedniej grubości. Ofertę naszej firmy kierujemy między innymi do właścicieli firm, archiwów oraz osób, zarządzających instytucjami publicznymi. Szafa pancerna na dokumenty znajdzie zastosowanie również w zakładach produkcyjnych i innych firmach, gdzie należy zachować tajność wynagrodzeń, a także odpowiednio przechowywać inne pisma o charakterze poufnym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z funkcjonalnym wyposażeniem Gaudia z tej kategorii. Co ciekawe, wybrane przez nas szafy metalowe na dokumenty, w tym wersje na akta osobowe, mogą służyć nie tylko do magazynowania ważnej dokumentacji, ale również sprzętu komputerowego. Wzmocnione modele z dodatkowymi schowkami idealnie nadają się do zabezpieczenia wartościowych rzeczy, które nie powinny być ogólnodostępne. Jeśli zaciekawiły Państwa szafy na dokumenty czy szafy RODO, jakie goszczą w naszym sklepie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, spersonalizujemy produkt, wyposażając go w wybrane dodatki i zajmiemy się dostawą mebli pod wskazany adres.