Wyświetlanie 1–20 z 25 wyników

SZAFY MEDYCZNE i LEKARSKIE

W tej kategorii produktów umieściliśmy głównie typowe szafy medyczne. Tego typu szafy lekarskie wykonane są z malowanej blachy, ale oferujemy również kilka modeli ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej o najwyższej odporności na dezynfekcję stosowaną w placówkach medycznych. Poniżej prezentujemy specjalistyczne szafy na leki, które stanowią wysokiej jakości, doskonałe wyposażenie nowoczesnych gabinetów lekarskich. Nie oferujemy kompleksowych medycznych systemów meblowych. Skupiamy się na solidnych poszczególnych elementach: szafy lekarskie, biurka lekarskie, stoliki chirurgiczne, szafy kartotekowe, szafy na leki, meble laboratoryjne, które dzięki swojej uniwersalności pasują do każdego rodzaju placówki medycznej.

SZAFY MEDYCZNE A TAKŻE INNE WYPOSAŻENIE

Poza metalowymi meblami medycznymi Kart-Map i Malow rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości wózki medyczne Bailida – to znana marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego wyposażenia szpitali. Wózki medyczne Bailida tworzone przy udziale specjalistów, charakteryzują się wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Wózki Bailida posiadają międzynarodową reputację. W ofercie m.in. wózki anestezjologiczne i reanimacyjne, opatrunkowe i do przewozu leków. W zakresie innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oferujemy: wyposażenie gabinetów, sprzęt rehabilitacyjny, łóżka szpitalne, kozetki lekarskie, szafki przyłóżkowe. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni oczekiwania placówek medycznych zarówno pod względem estetycznym, jak i cenowym.

Ponadto oferujemy szafy lekarskie Sml, szafki medyczne i przyłóżkowe Szl, i wiele innych produktów wyposażenia placówek medycznych. Naszą specjalnością jest również zaopatrywanie placówek medycznych w szafy kartotekowe B5 (szafki na dokumentację medyczną), które umieściliśmy w osobnej kategorii produktów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty na szafy kartotekowe oraz szafy na dokumenty, które również znajdą zastosowanie w placówkach medycznych.