Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Tablice wolnostojące – moderacyjne

Tablice wolnostojące często można dowolnie konfigurować, w zależności od potrzeb i własnego uznania. Niektóre modele można zestawiać w długie zestawy. Tablice dostępne są z różnymi rodzajami powierzchni: suchościeralnej, korkowej lub tekstylnej.

Tablice wolnostojące i parawany są doskonałym produktem podczas wystaw, galerii zdjęć, rysunków, a także różnego rodzaju ogłoszeń. Są również idealne do zastosowania w miejscach, gdzie istnieje potrzeba fizycznego przedzielenia przestrzeni w estetyczny sposób. Oferujemy zestawy, z których można stworzyć samemu estetyczną konstrukcję w dowolnej konfiguracji.

Ramy tablic wykonano z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym.

Tablice wolnostojące po zakupieniu kółek mogą być mobilne.

Alternatywą dla tablic wolnostojących mogą być siatki ekspozycyjne Vitincom. Można na nich wieszać i eksponować nawet cięższe przedmioty (np. gabloty z pracami). Podobnie jak tablice moderacyjne, siatki mają budowę modułową, co pozwala zestawiać je w dowolne zestawy. W stosunku do tablic bywają jednak tańsze.

Tablice moderacyjne a RODO i ochrona danych wrażliwych

Po rewolucji związanej z RODO bardzo mocno wzrosło zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju produkty mogące utrudnić fizyczne podejrzenie chronionych danych. Chyba każdy z nas pamięta czasy, kiedy w przychodni Recepcjonistka szukając naszej kartoteki wyjmowała kilka kopert na stół i na naszych oczach szukała tej właściwej. My w tym samym czasie mieliśmy dostęp do informacji o innych pacjentach. Obecnie, takie sytuacje są niedopuszczalne. Oferowane przez nas tablice wolnostojące mogą estetycznie współgrać z szafami kartotekowymi w celu wyeliminowania ryzyka podejrzenia danych osobowych przez osoby niepożądane.