Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Szklane gabloty na puchary

Gabloty to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się pochwalić osiągnięciami, zwłaszcza tymi sportowymi. Z myślą o dyrektorach szkół i właścicielach firm posiadamy w naszej ofercie gabloty na puchary.

Gablota ekspozycyjna to rodzaj zamkniętej szafki, regału lub obudowy służącej do przechowywania różnych przedmiotów. Może być używana w muzeach, galeriach, sklepach, szkołach czy też w innych instytucjach i miejscach publicznych. Gabloty ekspozycyjne są zwykle wykonane z materiałów takich jak szkło, plastik czy metal, i mogą być wyposażone w różnego rodzaju systemy oświetleniowe, które mają na celu podkreślenie wyglądu eksponowanych przedmiotów.

Zastosowanie gablot na puchary

Gabloty na puchary, to specjalistyczne regały, szeroko wykorzystywane do prezentacji i przechowywania różnych rodzajów trofeów, nagród i wyróżnień, takich jak medale, dyplomy, statuetki itp. Są one popularne w różnych miejscach, takich jak:

  • Gabloty są często widoczne w klubach sportowych, arenach, stadionach oraz szkołach i uniwersytetach. Wystawiają one osiągnięcia sportowe, takie jak zwycięstwa w turniejach, mistrzostwa, rekordy i inne wyróżnienia sportowe.
  • Szkoły, uczelnie i inne placówki edukacyjne używają gabloty na medale do prezentowania osiągnięć uczniów, na przykład za doskonałe wyniki w nauce, konkursy czy olimpiady przedmiotowe.
  • Witryny mogą być używane w galeriach sztuki, muzeach czy teatrach do prezentowania wyróżnień artystycznych, nagród za osiągnięcia kulturalne czy imprez kulturalnych.
  • W organizacjach non-profit, gabloty mogą być wykorzystywane do uhonorowania wolontariuszy za ich zaangażowanie oraz do prezentacji wyróżnień za wkład w działalność społeczną.
  • W środowisku wojskowym, służbach mundurowych czy organizacjach paramilitarnych, gabloty mogą służyć do prezentacji wyróżnień za służbę, odznaczenia i osiągnięcia w dziedzinie obronności.

Gabloty na zamówienie

Gabloty szklane ułatwiają odpowiednie wyeksponowanie nagród, dzięki czemu każdy, kto odwiedzi szkołę lub firmę, może podziwiać puchary zdobyte w rozmaitych konkurencjach. Istnieje możliwość zamontowania w gablocie dodatkowego oświetlenie LED, dzięki czemu ekspozycja może być widoczna zarówno w świetle dziennym, jak i wieczorem. Część klientów zamawia także gabloty z lustrem w tle.

Realizujemy również zamówienia na wymiar (gabloty o innych wymiarach niż standardowe). Wymiar dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Cena gabloty zależna jest od jej rozmiarów i uzgadniana indywidualnie z Klientem.

Zachęcamy więc do kontaktu i wyboru razem z nami najlepszych rozwiązań. Gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupionych u nas gablot. Wszystkie gabloty szklane są w pełni stabilne, wytrzymałe, i co najważniejsze – bezpieczne w pełnym zakresie (od bezpiecznego napięcia zasilania oświetlenia, po bezpieczne szkło akrylowe).

Zapewniamy bezpłatną dostawę. Ze względu na wielkość, prezentowane gabloty wysyłane są spedycją na palecie, dzięki czemu są dobrze chronione podczas transportu.

Są puchary, mogą być dyplomy oraz inna dokumentacja

Często jest tak, że różne trofea stanowią nagrody za osiągnięcia sportowe. Nie rzadziej jednak puchary stanowią próbę wynagrodzenia ciężkiej pracy, za którą stoi dokumentacja konkursowa, prace artystyczne lub projektowe. Często pucharom towarzyszą dyplomy, referencje, listy gratulacyjne, itp. Szanująca się instytucja gromadzi takie dokumenty i pieczołowicie je przechowuje, ponieważ stanowią cenną pamiątkę i wartościowe dokumenty w przyszłości. Szafka kartotekowa oraz szafa na dokumenty to meble, które doskonale nadają się do przechowywania takich papierowych świadectw osiągnięć. W szkołach i przedszkolach równie przydatne mogą być gabloty na sztandar, jak i gabloty na klucze.