Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Gabloty na puchary

Gabloty na puchary to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się pochwalić osiągnięciami, zwłaszcza tymi sportowymi. Z myślą o dyrektorach szkół i właścicielach firm posiadamy w naszej ofercie gabloty na puchary.

Przeszklone gabloty ułatwiają odpowiednie wyeksponowanie pucharów, dzięki czemu każdy, kto odwiedzi szkołę lub firmę, może podziwiać trofea zdobyte w rozmaitych konkurencjach. Istnieje możliwość zamontowania w gablocie na puchary dodatkowego oświetlenie LED, dzięki czemu ekspozycja może być widoczna zarówno w świetle dziennym, jak i wieczorem. Część klientów zamawia także gabloty z lustrem w tle. Realizujemy również zamówienia na gabloty o innych wymiarach niż standardowe. Wymiary gablot dostosujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zachęcamy więc do kontaktu i wyboru razem z nami najlepszych rozwiązań. Gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupionych u nas gablot. Wszystkie gabloty są w pełni stabilne, wytrzymałe, i co najważniejsze – bezpieczne w pełnym zakresie (od bezpiecznego napięcia zasilania oświetlenia, po bezpieczne szkło akrylowe).

Zapewniamy bezpłatną dostawę gablot. Ze względu na wielkość prezentowane gabloty wysyłane są spedycją na palecie, dzięki czemu są dobrze chronione podczas transportu.

Są puchary, mogą być dyplomy oraz inna dokumentacja

Często jest tak, że puchary stanowią nagrody za osiągnięcia sportowe. Nie rzadziej jednak puchary stanowią próbę wynagrodzenia ciężkiej pracy, za którą stoi dokumentacja konkursowa, prace artystyczne lub projektowe. Często również pucharom towarzyszą dyplomy, referencje, listy gratulacyjne, itp. Szanująca się instytucja gromadzi takie dokumenty i pieczołowicie je przechowuje, ponieważ stanowią cenną pamiątkę i wartościowe dokumenty w przyszłości. Szafka kartotekowa oraz szafa na dokumenty to meble, które doskonale nadają się do przechowywania takich papierowych świadectw osiągnięć.