Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Gabloty na sztandar

Właściwa ekspozycja sztandaru i prawidłowe przechowywanie mają istotne znaczenie dla jego trwałość. Do tego celu służy przeszklona gablota na sztandar. Nie bez znaczenia jest również elegancja i doniosłość z jaką sztandary prezentują się w gablotach.
Wszystkie gabloty na sztandar, które proponujemy, wykonane są z profili aluminiowych. Jest to trwałe i niezwykle eleganckie rozwiązanie. Każda gablota na sztandar jest wykonana w całości z aluminium anodowanego na srebrno lub malowanego na złoto i zabezpieczona lakierem bezbarwnym przed czernieniem.

Skrzydło czołowe gabloty, otwierane jest zawsze do góry. Wymuszone jest to przez dużą powierzchnię skrzydła. Oszklenie wykonane z bezpiecznego szkła akrylowego. Niektóre gabloty dodatkowo wyposażono w siłowniki gazowe, które ułatwiają otwarcie gabloty i podtrzymują skrzydło. Gabloty na sztandar wyposażone są w haki do zamontowania sztandaru z drzewcem i drugiej części drzewca.

Większość standardowych sztandarów wykonana jest o wymiarach 100×100 cm lub 110×110 cm (płat sztandaru). Sztandar zazwyczaj przyczepiony jest do dwuczęściowego drewnianego drzewca zakończonego ozdobnym elementem (grotem lub głowicą) najczęściej w postaci płaskiego orła lub kuli. Nasze gabloty pasują do przechowywania większości sztandarów. Na wszelki wypadek prosimy sprawdzić wymiary użytkowe gabloty na sztandar. Prosimy sprawdzić również średnice drzewca i głowicy. Jeżeli sztandar nie zmieści się w standardową gablotę, to oczywiście gablotę można zrobić według wymiarów podanych przez klienta.