Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Gabloty na klucze

Zamykane gabloty na klucze są niezbędne w każdym biurze, szkole czy urzędzie – wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba uporządkowanego przechowywania kluczy. Gabloty na klucze również pozwalają zaoszczędzić czas przy szukaniu kluczy – każdy klucz może mieć swoje oznaczone miejsce (numerek), niezależnie od ilości kluczy.
Gabloty wykonane są z wysokiej jakości anodowanych, aluminiowych profili. Profile aluminiowe są trwałe i wytrzymałe, dodatkowo ich zaletą jest niewątpliwie lekkość materiału. Oferowane przez nas gabloty aluminiowe są bardzo estetyczne. Aluminiowe profile gablot standardowo anodowane są na kolor srebrny. Gabloty zapewniają łatwy dostęp do zawartości, otwierane na bok drzwi wykonane z ujętej w aluminiowe ramy szybę, wykonaną z bezpiecznego szkła akrylowego. Wszystkie gabloty na klucze są zamykane na klucz. Prezentujemy gabloty, które mogą pomieścić od 40-stu do 300-stu kluczy.

Oprócz klasycznych gablot na klucze polecamy również sejfy na klucze marek Polaszek i Metalkas. Sejfy sprawdzą się do przechowywania kluczy pod większym nadzorem. Sejfy na klucze przewidziano na 100, 200 lub 300 kluczy. Sejfy są znacznie lepiej zabezpieczone od standardowych gablot na klucze np. korpus sejfu wykonany jest z blachy stalowej o grubości 3 mm, a drzwi dwuścienne sejfu maja łączną grubość 50mm, zewnętrzna powierzchnia drzwi wykonana jest z blachy stalowej o grubości 6 mm…Natomiast w większości zastosowań wystarczy standardowa gablota na klucze lub metalowa szafka na klucze.