Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Regały magazynowe skręcane

Oferujemy solidne i trwałe regały metalowe skręcane. Słupy nośne perforowane wykonano z blachy czarnej o grubości 2,0 mm, a półki profilowane z blachy o grubości 0,8 mm. Całość skręcana jest śrubami o średnicy 6 mm oraz malowana farbami proszkowymi (epoksydowo- poliestrowymi) w kolorze RAL 7035. Regały skręcane dostępne są w wysokości 2000 mm, szerokości 900 mm i kilku głębokościach: 300, 400, 500, 600 mm. Regały o głębokości 400, 500 i 600 mm posiadają dodatkowe wzmocnienia. Maksymalny udźwig półki wynosi 70 kg. Dodatkowo do regałów można zamówić listwy zabezpieczające boczne i tylne, dodatkowe półki.

Regały skręcane – czym się charakteryzują?

Regały skręcane są malowane farbami proszkowymi, które charakteryzują się doskonałym pokryciem materiału. Farby epoksydowo-poliestrowe, bo o nich mowa, są odporne na wiele czynników, między innymi na żółknięcie. Dodatkowo, wykazują świetną odporność na zarysowania oraz uszkodzenia struktury. W standardzie malowanie na RAL7035. Co ważne, regały skręcane oferowane są opcjonalnie z listwami zabezpieczającymi bocznymi i tylnymi. Tego typu elementy zapobiegają zsuwaniu się dokumentów oraz innych przedmiotów z poszczególnych półek. Listewki boczne zabezpieczają również kartony i segregatory przed uszkodzeniem. Wszystkie regały charakteryzują się klasycznym designem, zatem będą pasowały do każdej przestrzeni magazynowej. Są niezwykle kompaktowe i funkcjonalne, gwarantują one zachowanie ładu i harmonii w każdym pomieszczeniu.

Regał skręcany – różne warianty rozmiarowe

Funkcjonalne regały skręcane dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych głębokości, zatem każdy może wybrać dla siebie idealny model. Maksymalny udźwig dla półek w tych modelach wynosi około 70 kg, zatem można na nich przechowywać nawet ciężkie i duże przedmioty. Regały skręcane oferowane są w następującej wersji: wysokość 2000 mm oraz szerokość 900 mm. Głębokości półek to 300, 400, 500 I 600mm. Wiele z modeli posiada dodatkowe wzmocnienie, które gwarantuje niezawodność, trwałość i solidny udźwig.

Regał metalowy skręcany z blachy stalowej charakteryzuje się wytrzymałością wystarczającą do większości zastosowań. Może być wyposażony w różne liczby półek i dodatkowe akcesoria. Meble dostępne w naszej ofercie znajdą swoje zastosowanie nie tylko jako wyposażenie magazynu. Dzięki swojej trwałości i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów bez przeszkód sprawdzą się jako solidny regał sklepowy czy regał warsztatowy. To jednak nie koniec zastosowań tych modeli. Regał metalowy skręcany może być wykorzystywany także do przechowywania dużej ilości dokumentów np. w twardych teczkach czy segregatorach. Co więcej, możliwość zamontowania ograniczników bocznych i tylnych, a także dodatkowych półek sprawia, że są dobrą alternatywą dla drewnianych mebli do bibliotek lub archiwów. Warto jednocześnie wiedzieć, iż dzięki nieskomplikowanej konstrukcji montaż regałów skręcanych jest bardzo prosty i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Duża liczba zalet i szeroki wachlarz zastosowań sprawiają, że regał magazynowy skręcany to idealny wybór dla osób szukających wyposażenia, które posłuży przez wiele lat.