Wyświetlanie 1–20 z 66 wyników

SOLIDNE SZAFY BIUROWE METALOWE

Szafy biurowe z drzwiami uchylnymi, to najpopularniejszy rodzaj szaf metalowych. Są również używane powszechnie jako szafy metalowe na akta osobowe (szafy na dokumenty RODO). Szafy tego typu produkowane są w wielu rozmiarach i kolorach z palety RAL, co bez problemu pozwoli dobrać model szafy w zależności od potrzeb. Ogólnie metalowe meble biurowe cieszą się coraz większą popularnością. Przyczyniła się do tego ich trwałość, funkcjonalność i estetyka. Szafy z drzwiami uchylnymi (skrzydłowymi) pozwalają w funkcjonalny i estetyczny sposób urządzić biura i inne pomieszczenia. W połączeniu z innymi meblami metalowymi mogą powstać praktyczne zestawy o atrakcyjnym wyglądzie. Szafy RODO mogą być wyposażone w wewnętrzne skrytki, a obecnie standardem są wytrzymałe regulowane półki. Uzupełnieniem szaf są nadstawki dostosowane do konkretnych modeli. Polecamy uwadze zmodernizowane szafy serii BU. W stosunku do szaf standardowych wykonano je z cieńszej blachy 0,7mm. Nie ma to wpływu na funkcjonalność, natomiast pozwoliło znacznie obniżyć cenę.

Szafy metalowe tego typu świetnie nadają się do przechowywania dokumentacji objętej ochroną danych osobowych wg rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 „RODO”.

Szafy metalowe na akta osobowe

Szafy biurowe poza standardowymi modelami oferujemy również jako wzmocnione certyfikowane w klasach:

  • Szafy na dokumenty klasy A (na dok. poufne)
  • Szafy na dokumenty klasy B (na dokumenty TAJNE)
  • Szafy na dokumenty klasy S1 (tajne) i S2 oraz 0 (ściśle tajne)
  • Szafy na dokumenty klasy C (do przechowywania dokumentów ŚCIŚLE TAJNE)

Szafy metalowe tego typu są najczęściej produkowane po zamówieniu przez klienta. Czas realizacji zależny jest od okresu w handlu (ilości zamówień). Szafy biurowe jednak w gruncie rzeczy są podobne. Jeżeli nie zależy Państwu bardzo na konkretnym modelu, a szafa potrzebna jest szybko, to często można znaleźć w magazynie zamiennik dostępny od ręki. Prosimy o kontakt w tej sprawie z handlowcem.

Uwaga: Niektóre szafy biurowe mogą być w magazynie. Dostawa wtedy jest możliwa w kilka dni.

POZA SZAFAMI METALOWYMI OFERUJEMY SEJFY I KASY PANCERNE PREZENTOWANE W ODDZIELNEJ KATEGORII PRODUKTÓW.

Szafy Biurowe Metalowe