Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Szafy drzwi przesuwne

Koncepcja szaf z drzwiami przesuwnymi jest podobna jak przy szafach żaluzjowych. Szafy z drzwiami przesuwnymi znajdują szerokie zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na otwieranie drzwi skrzydłowych. Szafy tego typu umożliwią praktyczne zorganizowanie i wykorzystanie niewielkiej dostępnej powierzchni biura. Drzwi przesuwne otwierają się poziomo i w przeciwieństwie do szafy żaluzjowej nie chowają się, lecz odsłaniają połowę szafy.

Szafy z drzwiami przesuwnymi posiadają drzwi wykonane z metalu. Jest to też trochę tańsze rozwiązanie niż żaluzje. Praktyczne rozwiązania drzwi drzwi przesuwnych i żaluzjowych oraz szeroki wybór rozmiarów, pozwalają dobrać model szafy metalowej w zależności od potrzeb. Szafy metalowe produkowane w szerokościach 900, 1000, 1200 i 1400mm.

Szafa z drzwiami przesuwnymi może stanowić ciekawą alternatywę dla szafki kartotekowej w celu przechowywania kartotek i dużej ilości mniejszych dokumentów. Szafka często posiada wysuwane szuflady, co bywa kłopotliwe w ciasnych miejscach. Drzwi przesuwne w szafie rozwiązują ten problem.