Wyświetlanie 1–20 z 28 wyników

Tablice moderacyjne – Ścianki moderacyjne

Tablice moderacyjne to konstrukcje do samodzielnego montażu. Można je dowolnie konfigurować, w zależności od potrzeb i własnego uznania. Ułatwia to dodatkowo wybór tablic i paneli w wielu rozmiarach. Słupki i panele można zestawiać w dowolnie długie zestawy. Tablice dostępne są z różnymi rodzajami powierzchni: suchościeralnej, korkowej lub tekstylnej.

Tablice moderacyjne (parawany) są doskonałym produktem podczas wystaw, galerii zdjęć, rysunków, a także różnego rodzaju ogłoszeń. Są również idealne do zastosowania w miejscach, gdzie istnieje potrzeba fizycznego przedzielenia przestrzeni w estetyczny sposób. Oferujemy elementy, z których można stworzyć samemu estetyczną konstrukcję w dowolnej konfiguracji.

Ramy tablic wykonano z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończonego eleganckimi, popielatymi narożnikami. Panele mocuje się za pomocą specjalnych, wytrzymałych uchwytów.

Możliwe jest, w zależności od potrzeb, zawieszanie ich w pionie i w poziomie. Elementy tablic mocuje się na specjalnych nogach, zapewniających stabilność systemu. Tablice moderacyjne po zakupieniu kółek mogą być mobilne.

Z doświadczenia wiemy, że niektórym może sprawić trudność odpowiednie dobranie elementów tablicy moderacyjnej. Zapraszamy do kontaktu! Pomożemy w wyborze.

Alternatywą dla tablic moderacyjnych mogą być siatki ekspozycyjne Vitincom. Można na nich wieszać i eksponować nawet cięższe przedmioty (np. gabloty z pracami). Podobnie jak tablice moderacyjne, siatki mają budowę modułową, co pozwala zestawiać je w dowolne zestawy. W stosunku do tablic moderacyjnych są jednak znacznie tańsze.