tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy z drzwiami chowanymi

Szafy na dokumenty z drzwiami chowanymi.

Szafy biurowe z drzwiami chowanymi podobnie jak szafy żaluzjowe i szafy drzwiami suwanymi znajdują zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na otwieranie drzwi skrzydłowych. Dzięki chowanym drzwiom szafy metalowe tego typu pozwalają na znaczne zmniejszenie przestrzeni potrzebnej do otwarcia szafy. Jest to sprawdzone i praktyczne rozwiązanie - otwarte drzwi chowają się w podwójnym korpusie szafy. Natomiast w stosunku do szaf z drzwiami przesuwnymi, szafy z drzwiami chowanymi zapewniają po otwarciu dostęp do całej zawartości szafy a nie tylko połowy. A w odróżnieniu od szaf żaluzjowych drzwi wykonane są z metalu. W drzwiach szaf uchwyt z zamkiem zabezpieczającym blokuje drzwi w dwóch punktach (góra i dół szafy). Na wyposażeniu standardowym znajdują się przestawne półki. Niektóre modele szaf posiadają dodatkową wewnętrzną skrytkę. Szafy metalowe dostępne są w kilku rozmiarach.

Sortuj wg:

Meble metalowe i biurowe

Wybierając meble metalowe i biurowe z oferty firmy Gaudia można mieć zawsze gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i trwałości, a to wszystko w korzystnych cenach.

Chociaż profil handlowy firmy przedstawiony jest w formie sklepu internetowego, to przy wielu towarach nie ma podanej ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

więcej
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.