Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Tablice kredowe

Tablice kredowe, które znajdują się w naszej ofercie, to produkty cenionych marek: 2×3 i Karta.
Wszystkie tablice kredowe zielone posiadają powierzchnię magnetyczną – daje to dodatkowe możliwości wykorzystania tablicy. Typowe tablice kredowe wykorzystywane w szkołach to tryptyki, które umożliwiają pracę na większej powierzchni. Tryptyki umieściliśmy w osobnej kategorii produktów.

Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć odpowiedniego rozmiaru tablicy, to nie jest to problemem. Prosimy o kontakt. Przygotujemy wycenę na tablicę w potrzebnym rozmiarze. Tablice kredowe można wykonać prawie w dowolnym rozmiarze.

Tablice 2×3 officeBoard to wysoka jakość i trwałość produktów ukierunkowanych na szeroko rozumiany rynek biurowy. Prezentowane tablice zapewnią również komfort użytkowania każdemu wymagającemu użytkownikowi.
Tablice kredowe zielone dostępne są w dwóch rodzajach powierzchni:

z powierzchnią lakierowaną (z gwarancją producenta: 10 lat na powierzchnię lakierowaną oraz 2 lata na produkt)
z powierzchnią ceramiczną (z gwarancją producenta: dożywotnia na powierzchnię ceramiczną oraz 2 lata na produkt)

Każda powierzchnia ma właściwości magnetyczne. Ramy wszystkich tablic kredowych wykonano z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończonego eleganckimi, popielatymi narożnikami.
W większych rozmiarach, tył tablicy wzmocniono blachą ocynkowaną, co zapewni stabilność i uchroni przed wyginaniem pod wpływem wilgoci. Dodatkowo tablice posiadają wygodną półkę, która zmieści wszelkiego rodzaju przybory niezbędne podczas prezentacji.
Tablice kredowe są łatwe i szybkie w montażu. Nie trzeba już dokupować elementów do mocowania, ponieważ standardowo znajdują się w zestawie. Tablice można powiesić, w zależności od potrzeb, zarówno w pionie,jak i w poziomie.
Polecamy również tablice 2×3 kredowe przygotowane specjalnie z myślą o szkołach. Poza tablicami 2×3 oferujemy również znane tablice szkolne zielone TAZ, które występują w wielu rozmiarach. Powierzchnię do pisania stanowi w nich specjalna blacha kredowa.