Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Tablice białe

Tablice szkolne białe, które znajdują się w naszej ofercie, to produkty polskich cenionych marek: 2×3 i Karta. Edukation boards to linia produktów przygotowana specjalnie z myślą o placówkach edukacyjnych. Tablice białe, tablice kredowe, lakierowane oraz ceramiczne są właściwie propozycją nie tylko dla szkolnictwa, ale również dla całego środowiska biurowego. Szeroki wybór tablic szkolnych lakierowanych, ceramicznych w różnych profilach ram aluminiowych, jak i szeroka gama akcesoriów do tablic białych i zielonych są niezbędnymi narzędziami przy efektywnym nauczaniu oraz prezentacjach.
Każda tablica biała posiada powierzchnię magnetyczną. Daje to dodatkowe możliwości wykorzystania tablicy. Teraz bez problemu można na tablicy powiesić materiały prezentacyjne przy użyciu magnesu. W sprzedaży są również tablice z powierzchnią niemagnetyczną, lecz cieszą się one mniejszym zainteresowaniem. Warto zwrócić uwagę, że na tablice szkolne z powierzchnią ceramiczną producent daje dożywotnią gwarancję na powierzchnię tablicy. Przy prawidłowym użytkowaniu tablica szkolna tego typu nie ulegnie zużyciu.
Typową tablicą wykorzystywaną w szkołach jest tryptyk. Ten typ tablicy szkolnej umożliwia pracę na większej powierzchni w zależności od chwilowej potrzeby. Tablica tryptyk została umieszczona w innej kategorii produktów. Rozkładane skrzydła tablicy to szybkie podwojenie ilości miejsca do pisania. Gwarantujemy jakość tablic szkolnych ich komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Nie bez znaczenia jest również cena tablic szkolnych, która pozostaje atrakcyjna.