tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Produkt: 0
Wartość: 0.00 zł

Szafy na dokumenty niejawne - Klasa A

Szafy na dokumenty niejawne

Szafy metalowe na dokumenty niejawne (czyli takie, do których dostęp wymaga spełnienia określonych warunków), to typ szaf, które służą do bezpiecznego przetrzymywania poufnych dokumentów (Klienci najchętniej wybierają te meble jako szafy na akta osobowe), ważnych pieczątek, sprzętu firmowego oraz innych przedmiotów wymagających zwiększonej ochrony. Szafy metalowe na akta występują w kilku podstawowych szerokościach 700, 900, 1000, 1200 oraz 1300mm. Oferujemy również szafy certyfikowane w kl.A z możliwością przechowywania nawet dokumentów formatu A3. Prosimy tu zwrócić uwagę na szafy wzmocnione serii ST z certyfikatem kl.A, które wśród szaf na dokumenty poufne zasługują na określenie “szafy pancerne”. Wykonano je z grubszej blachy 1,5-2mm, co przekłada się poza wytrzymałością, również na wagę szaf. Jednocześnie to największe szafy w kl.A na rynku. Duży wybór szaf pozwala nam zawsze znaleźć produkt odpowiedni do warunków w pomieszczeniu, czy też potrzeb klienta. Szafy metalowe na dokumenty (nie tylko w klasie A) są bez wątpienia najpopularniejszym rozwiązaniem w instytucjach publicznych, archiwach i biurach.

Szafy na dokumenty niejawne klasa A

Szafy metalowe na dokumenty tego typu, w stosunku do zwykłych szaf biurowych, są wzmocnione, posiadają stalowe drzwi (z zamkiem klasy A) o zwiększonej odporności na włamanie, oraz często dodatkowo chronioną, zamykaną osobnym zamkiem skrytkę. Czasem w modelach szaf skrytka wewnętrzna występuje w kilku rozmiarach i jest jedną z opcji do dokupienia. Polecamy uwadze również serię sejfów firmy Konsmetal. Tańsze modele o większych gabarytach również świetnie się sprawdzą jako metalowy mebel do przechowywania tego typu dokumentacji.

Oferujemy również szafy pancerne Konsmetal i Metalkas:

  • Szafy na dokumenty klasy B (na dokumenty niejawne o klauzuli TAJNE)

  • Szafy na dokumenty klasy S1 (szafy z klauzulą "tajne"), S2 i 0 (na dokumenty z klauzulą "ściśle tajne")

  • Szafy metalowe na akta klasy C (do przechowywania dokumentów niejawnych o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE)

  • Oraz sejfy i szafy ognioodporne (Valberg, Metalkas) w różnych klasach.

Uwaga: Niektóre szafy na dokumenty mogą być w magazynie. Nie wszystkie modele certyfikowanych szaf w klasie A przedstawione są na stronie - prosimy o kontakt z działem handlowym. Poza szafami metalowymi posiadamy w sprzedaży sejfy i kasy pancerne.

Sortuj wg:
GAUDIA ul. Towarowa 2 lok. 407
10-417 Olsztyn
tel./fax. 89 533 26 08
e-mail: handlowy@gaudia.com.pl
Godziny otwarcia biura: 8.00 – 15.00,
od poniedziałku do piątku.