Nowoczesne biuro nie obejdzie się bez solidnej szafy, wykonanej z metalu

Koniec z bezskutecznym poszukiwaniem potrzebnych dokumentów! Jeżeli prowadzisz biuro i dysponujesz dokumentacją osobową, płacową lub inną, wymagającą przechowywania przez określony okres czasu, zaopatrz się w szafy o specjalnym przeznaczeniu. Wewnątrz nich umieścisz wszelkie dokumenty, segregując je w optymalny sposób. To praktyczna metoda na utrzymanie porządku w papierach i ich jednoczesne zabezpieczenie. Dowiedz się więcej o szafach metalowych, zapewniających dokumentacji odpowiednią ochronę.

Dokumentację należy chronić przed zniszczeniem. Wykorzystaj szafy metalowe

W sklepach nie brakuje mebli biurowych, wyróżniających się zjawiskowym designem i nierzadko również wygórowanymi cenami. O ile w strefę ‘open space’ można zaaranżować według własnych preferencji, archiwum musi być wyposażone w profesjonalne, wydajne wyposażenie do przechowywania dokumentacji pracowniczej oraz dokumentów firmowych. Gdy przedsiębiorstwo nie dysponuje archiwum zakładowym, dokumentację magazynuje się w wyznaczonym pomieszczeniu, np. w sekretariacie albo gabinecie dyrektora. Tam, gdzie poufne dane będą chronione przed dostaniem się w niepowołane ręce. W archiwizowaniu dokumentów znakomicie sprawdzają się szafy metalowe, zwłaszcza szafki kartotekowe. Wewnątrz nich można bezpiecznie przechowywać zarówno dokumenty niejawne, jak też te, niezbędne w codziennym funkcjonowaniu biura. Nowoczesne szafy z metalu pomieszczą segregatory, teczki i koperty o różnych formatach, umożliwiając ich komfortowe odszukanie oraz przeglądanie.

Zadbaj o profesjonalne przechowywanie dokumentów papierowych w biurze

W zależności od charakteru biura, w różnych firmach zachodzi potrzeba przechowywania dokumentacji innego typu. Mogą to być sprawozdania finansowe, dokumenty kadrowe, podatkowe, ale nie tylko. W miejscu pracy trzyma się również dokumenty bieżące, pomocne wykonywaniu codziennych czynności. Część z nich wymaga szczególnej ochrony zgodnie z ustawą RODO (z 2018 roku), inne mogą być trzymane za witryną, zamykaną na kluczyk. Szafy metalowe pomieszczą także materiały biurowe, takie jak choćby… zapas papieru do drukarki. Wykorzystując wyposażenie GAUDIA stworzysz funkcjonalną przestrzeń. Oferujemy metalowe szafy o wysokiej klasie wytrzymałościowej, przy pomocy których można poprawić warunki pracy w każdym biurze. Przejrzyj asortyment, a w razie pytań skontaktuj się z nami przez formularz – chętnie opowiemy więcej o ofercie, dedykowanej dla biur.